YOKOHAMA Geolandar H/T G033V

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama Geolandar H / T G033V – vissezonas riepa lieliem ātrumiem. Japāņu ražotājs Yokohama ir izstrādājis produktu īpaši apvidus automašīnām.

 

Riepām ir lieliska saķere pat lielos ātrumos, par ko liecina indekss H. Protektora zīmējums ietver gareniskas rievas, kas lieliski novada ūdeni un slapju sniegu no kontakta laukuma.

Tehniskās īpašības un priekšrocības:

• liels daudzums rombveida lameļu, kas uzlabo saķeres rādītājus;

• augstas kvalitātes gumijas maisījums, lai palielinātu nodilumizturību ekspluatācijas laikā;

• vislabākais sniegums 4×4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām;

• iespēja izmantot riepu jebkurā gadalaikā.

Pateicoties augstajai kvalitātei, Yokohama Geolandar H / T G033V garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Šoseja
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Komforts
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Palielināti resursi
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
M+S

 

Yokohama Geolandar H / T G033V rūpnīcas oriģinālajā komplektācijā

Mitsubishi Outlander

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv