YOKOHAMA Geolandar SUV G055

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama Geolandar G055 – jauns slavenā japāņu ražotāja produkts, kas paredzēts krosoveriem, pikapiem un apvidus auto.

Pirmā off-road riepa, kuras izstrādē un ražošanā Yokohama izmantoja BlueEarth tehnoloģiju, kuras galvenais mērķis ir samazināt kaitīgās emisijas un palielināt energoefektivitāti, vienlaikus saglabājot augstu drošības līmeni. Riepas forma tika optimizēta, lai samazinātu aerodinamisko pretestību. Vēl viens šīs tehnoloģijas jauninājums ir samazinātais riepas svaru, padarot to daudz vieglāku.

Gumijas sastāvs tika pielāgots, lai tiktu samazināta rites pretestību, kas, apvienojumā ar nelielo riepas svaru un optimizēto protektora zīmējumu palīdz Yokohama Geolandar G055 uzlabot arī degvielas patēriņa efektivitāti.

Yokohama Geolandar G055 īpašības:

Protektora centrālajā daļā ir plata centrālā riba ar viengabalainu konstrukciju, kas ļauj panākt izcilu virziena stabilitāti un noturību, savukārt blīvi izvietotās S-veida lameles uzlabo riepas dinamiskās īpašības.

1 – četras gareniskās rievas, kas nodrošina lielisku izturību pret akvaplanēšanu

2 – zigzagveida kanāli, kas uzlabo efektivitāti, novadot ūdeni no saskares laukuma

Platā protektora plecu zona ievērojami uzlabo riepas noturību, tādējādi uzlabojot saķeri pagriezienos, savukārt īpašā plecu blokiem struktūra ievērojami samazina trokšņu līmeni.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Šoseja
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Komforts
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Degvielas ekonomija
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Akustisks komforts
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Slapjš segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
M+S
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R  

 

Tehniskie raksturlielumi

– lieliski saķeres rādītāji uz dažāda veida virsmām, pateicoties tās rūpīgi izstrādātajam protektora zīmējumam;

– pateicoties BlueEarth tehnoloģijai ievērojami samazināts riepas svaru un rites pretestība, kā rezultātā panākta degvielas ekonomija;

– novērš akvaplanēšanu, pateicoties gareniskām, zigzagveida rievām un daudzajiem kanāliem.

 

Testu rezultāti

Žurnāls Datums Мodelis Izmērs Rezultāts
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 04/2013 Geolandar G055 215/65 R16 Labi
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 04/2013 Geolandar G055 215/65 R16 3.vieta

 
BluEarth Tehnoloģijas bluearth

Zeme – tā ir Zilā Planēta, un Yokohama galvenais mērķis – saglabāt planētu nākamajām paaudzēm. Riepām jāsagādā baudu no automobiļa vadīšanas, turklāt, pēc iespējas mazāk ietekmējot apkārtējo vidi. BluEarth tehnoloģijas – draudzīgas dabai, cilvēkiem un sabiedrībai kopumā.

Kompānijas jaunā filozofija, kas atklājas BluEarth tehnoloģijās, tiks realizēta visos produktos un kļūs par mārketinga politikas pamatu visām ar šo tehnoloģiju palīdzību radītajām riepām.

 

 

Galvenās priekšrocības

Zig-zag veida rievas
– Uzlabots sniegums uz slapjas virsmas
– Samazināts ārējā trokšņa līmenis

Četras platas un taisnas rievas
– Uzlabots sniegums uz slapjas virsmas
– Novērš akvaplanēšanu

Optimizētas, ģeometriskas formas lameles
– Uzlabots sniegums uz slapjas virsmas
– Samazina trokšņa līmeni

Krusteniski plecu atbalsta bloki
– Uzlabots sniegums uz slapjas virsmas
– Lieliski veiktspējas rādītāji
– Samazina trokšņa līmeni

 

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

S.Drive
Neskatoties uz to, ka riepa pieder Ultra High Performance kategoriji, tā ir lieliski piemērota arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv