YOKOHAMA iceGuard iG50

YOKOHAMA iceGuard iG50

Īsta japāņu kvalitāte

Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

Riepām ir Yokohama kompānijas izstrādāts ūdeni absorbējošs gumijas maisījums, pateicoties kuram tiek īstenota efektīva ūdens novadīšana no kontakta laukuma un nodrošināta riepas saķere tieši ar sausu ledus virsmu. Ūdeni absorbējošais gumijas maisījums sastāv no uzsūcošiem mikroburbulīšiem, kuri novada ūdens plēvi no kontakta laukuma, un cieta apvalka, pateicoties kuram tiek radīts mikrošķautņu efekts. Savukārt cietais apvalks nodrošina katra riepas bloka stingrību. Gumijas maisījuma sastāvā ietilpst arī uzsūcošs balts gels, kurš efektīvi novada ūdens plēvi no kontakta laukuma.

Degvielas patēriņa samazināšanās tiek panākta pateicoties konstrukcijai, kura novērš riepas deformāciju. Protektora centrālajai daļai ir palielināts kontakta laukums un vairāk lameļu nekā plecu daļai, pateicoties kam tiek uzlaboti saķeres un šķautņu efektivitātes rādītāji uz ledus virsmas. Pateicoties centrālajā daļā koncentrētajiem protektora daudzkodolu blokiem, tiek uzlaboti bremzēšanas rādītāji, kā arī vadāmība uz sausas, slapjas un apledojušas virsmas. Diagonālās mikrorievas ļauj sasniegt optimālus rādītājus no ekspluatācijas sākuma brīža pat bez riepu piestrādes.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas

Priekšrocības

  • Efektīva ūdens novadīšana, kas novērš mikroakvaplanēšanas efektu;
  • Degvielas patēriņa samazināšanās;
  • Riepas deformācijas novēršana;
  • Uzlaboti bremzēšanas rādītāji;
  • Teicami vadāmības rādītāji uz sausas, slapjas un apledojušas ceļa virsmas.

 

Riepas pamat priekšrocības
YOKOHAMA iceGuard iG50 Protektora asimetriskais zīmējums
Protektora centrālajai daļai ir palielināts kontakta laukums un vairāk lameļu nekā plecu daļai, pateicoties kam tiek uzlaboti saķeres un šķautņu efekta rādītāji uz ledus virsmas. Plecu zonai ir vairāk rievu, uz kā rēķina tiek panākti lieliski rādītāji šķautņu efektam un saķerei ar piesnigušu virsmu.

 

Trīskāršās telpiskās trīsdimensiju lameles centrālajā daļā un trīskāršās trīsdimensiju lameles.
Divu veidu trīsdimensionālo lameļu variācija ļauj sasniegt lieliskus katras protektora daļas rādītājus. Daudzšķautņainā virsma ļauj lamelēm balstīt vienai otru, nodrošinot bloku noturību pret deformāciju. Rezultātā tiek palielināts kontakta laukums un šķautņu efekts, sasniegti lieliski raksturlielumi uz apledojušām un sniegotām virsmām.

 

Protektora daudzrindu bloki
Centrālajā daļā koncentrētie protektora daudzrindu bloki uzlabo bremzēšanas rādītājus, kā arī vadāmību uz sausām, slapjām un apledojušām virsmām.

 

Diagonālās mikrorievas
Ļauj sasniegt optimālus rādītājus no ekspluatācijas sākuma brīža pat bez riepu piestrādes.

 

Konstrukcija, kas nodrošina degvielas patēriņa samazināšanos
Degvielas patēriņa samazināšanās tiek panākta pateicoties konstrukcijai, kura novērš riepas deformāciju.

 

Ūdeni absorbējošs gumijas maisījums
Par vadāmības zaudēšanas galveno iemeslu bieži vien kļūst ūdens plēve, kas sedz ledu. Tas ir tā saucamais mikroakvaplanēšanas efekts uz apledojušas virsmas. Parastā riepa sāk slīdēt uz tādas virsmas, jo pie temperatūras no – 60C līdz 00C ūdens plēves biezums pārsniedz riepas iespējas efektīvi novadīt ūdeni. Yokohama kompānijas izstrādātais ūdeni absorbējošais gumijas maisījums efektīvi novada ūdeni no kontakta laukuma, nodrošinot riepas saķeri tieši ar sausu ledus virsmu.

YOKOHAMA iceGuard iG50
YOKOHAMA iceGuard iG50 YOKOHAMA iceGuard iG50
YOKOHAMA iceGuard iG50 YOKOHAMA iceGuard iG50
YOKOHAMA iceGuard iG50 YOKOHAMA iceGuard iG50
YOKOHAMA iceGuard iG50 YOKOHAMA iceGuard iG50

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG35
Yokohama IG 35 ir radžojamās ziemas riepas ar virzienveida protektora zīmējumu. To izstrādē japāņu inženieri izmantoja vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai garantētu autovadītājiem drošību pat vissarežģītākajos laika apstākļos

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv