YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

YOKOHAMA iceGuard Studless iG30


YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

Lai sasniegtu nosprausto mērķi, japāņu inženieri izmantoja jaunu bloku uzbūvi, kā arī īpašu protektora zīmējumu, kurš atšķiras ar izteiktu lameļu sistēmu, kura būtiski uzlabo Yokohoma IG30 riepu vilces spēju uz ledus. Uzlabots tika arī gumijas sastāvs – tā precīzi atkārto visus ceļa seguma nelīdzenumus, nodrošinot lielāku riepas saskares virsmu ar ceļu.

Ja Jūs meklējat drošas riepas ziemas periodam par pieņemamu cenu, tad Yokohoma IG30 riepas kļūs par labāko izvēli pēc cenas un kvalitātes attiecības!!

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


YOKOHAMA iceGuard Studless iG30YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

Riepas īpatnības:

  • Protektora zīmējums ar izvērstu centrālo jostu nodrošina stabilitāti, braucot pa asfaltu;
  • Pilnveidotais, mitrumu uzsūcošais protektora sastāvs nodrošina labu vadāmību uz ledus;
  • Trīs centrālie bloki visa protektora garumā nodrošina stabilitāti uz sausa, mitra, sniegota un apledojuša seguma;
  • Rievas ūdens, dubļu un sniega izspiešanai ļauj riepai efektīvi pašattīrīties;
  • 3D lameles, kuri ir ļoti blīvi izvietoti, samazina protektora bloku izliekumu, nodrošinot tā cietību un spēju neradīt troksni.
YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30
YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG35
Yokohama IG 35 ir radžojamās ziemas riepas ar virzienveida protektora zīmējumu. To izstrādē japāņu inženieri izmantoja vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai garantētu autovadītājiem drošību pat vissarežģītākajos laika apstākļos

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv