Yokohama IG55

YOKOHAMA iceGuard iG55 ICE GUARD STUD (IG55)

Ziemas radžotā vieglās automašīnas riepa Yokohama Ice Guard IG55 ir jauns pazīstamā japāņu ražotāja produkts, kas ir stājies popularitāti iekarojušā IG35 modeļa vietā. Jaunums no Yokohama ir radīts, izmantojot inovatīvu gumijas maisījumu, kura sastāvā, papildus visiem labi pazīstamai Silica komponentei, ir atrodama arī apelsīnu eļļa. Pie citām riepas īpatnībām ir pieskaitāms agresīvais protektora raksts un tā plecu zonu oriģinālais dizains. Daudzo tehnisko jauninājumu rezultātā ir radusies riepa, kura izceļas ar izteikti precīzām un prognozējamām vadāmības īpašībām uz visu veidu ziemas virsmām, sākot ar sausu asfaltu un beidzot ar ledu.

Jauns dizains optimālai protektora cietībai un radžu izvietojumam

  1. Plata centrālā rieva un diagonālas mikrorievas
  2. Izciļņi dzirnavu spārnu formā
  3. 3D lameles
  4. Plecu bloki ar īpašiem ”rokošiem” elementiem
  5. Platas, slīpas rievas

Skatīt riepu izmērus un cenas

 

 

Jauns dizains optimālai protektora cietībai un radžu izvietojumam
Plata centrālā rieva un diagonālas mikrorievas
Izciļņi dzirnavu spārnu formā
3D lameles
Plecu bloki ar īpašiem ”rokošiem” elementiem
Platas, slīpas rievas
Jauns radzes dizains Jaunās radžu atveres un to izvietojums
YOKOHAMA iceGuard iG55 YOKOHAMA iceGuard iG55

Zvaigznes formā veidotais atloks un serdenis uzlabo šķautnes efektu. Uzlabota riepas efektivitāte uz ledus, drošāka radzes fiksācija. Jaunais radzes dizains un optimāli izvietotās radžu atveres uzlabo efektivitāti uz ledus un samazina, protektora un radžu radīto, trokšņa līmeni.

Jaunā radzes atveres forma samazina spraugu starp radzi un atveri. Pateicoties lielākam saspiežamības koeficientam, radze tiek stingrāk nofiksēta protektorā.

Trīskāršs, ūdeni absorbējošs komponents (ar mikroskopu uzņemts, piecdesmitkārtīgi palielināts attēls) Silica
YOKOHAMA iceGuard iG55 YOKOHAMA iceGuard iG55

Oriģinālā, ūdeni absorbējoša komponenta, tehnoloģija – tāpat kā neradžotām riepām – uzlabo riepas efektivitāti uz ledus.

Silica uzlabo riepas efektivitāti uz sniega un slapja ceļa seguma.

Apelsīnu eļļa Liela paaugstinātas cietības elastīgo polimēru koncentrācija
YOKOHAMA iceGuard iG55 YOKOHAMA iceGuard iG55

Apelsīnu eļļa padara riepu mīkstāku, uzlabojot tās kontaktu ar slapju un sausu ceļa segumu. Apelsīnu eļļa uzlabo efektivitāti uz slapja un sausa ceļa seguma.

Nodrošina optimālu protektora cietību. Nodrošina stabilitāti uz sausiem ceļa segumiem.

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv