Yokohama RY818


Uzlaboti resursi

Mitrs ceļa segums

Šis modelis tika speciāli radīts mazas ietilpības komercautomobiļiem – vieglajiem kravas automobiļiem, furgoniem un mikroautobusiem, kuri galvenokārt tiek lietoti pilsētu un piepilsētu maršrutos.

Viena no šo komercriepu iezīmēm ir masīvie protektora elementu izmēri. Tas ļauj Yokohama RY818 riepām veiksmīgi tikt galā ar lielu svaru, kā arī optimāli sadalīt spiedienu pa visu kontakta laukuma virsmu, kas nodrošina vienmērīgu protektora nodilumu un, tādējādi, riepu ilgu kalpošanas laiku.

Japāņu riepu inženieri aprīkoja šo modeli ar trīs ļoti platām un dziļām garenvirziena ūdens novadošām rievām. Šie drenāžas sistēmas elementi spēj sevī ietilpināt lielu ūdens apjomu, kas ļāva ievērojami palielināt riepu noturību pret akvaplanēšanu. Turklāt, protektora bloki aprīkoti ar ļoti garām, taisnām lamelēm. Šīs lameles ir paredzētas arī saķeres uzlabošanai mitros apstākļos.

Protektora plecu zonām ir lieli izmēri, bet minimāls profila rādiuss. Pateicoties tam, izdevās sasniegt ievērojamu kontakta laukuma palielināšanos. Šāds kontakta laukums atšķiras ar vienmērīgāk sadalītu spiedienu, kas ievērojami samazina protektora nevienmērīga nodiluma varbūtību.

Liels nobraukums un nevienmērīga nodiluma minimizācija

 • Plakans profils ar vienmērīgu spiedienu kontakta laukumā
 • Palielināts kontakta laukums nodrošina lielisku vadāmību
 • Liels nobraukums
 • Ilgs kalpošanas laiks

Efektivitāte uz mitra ceļa seguma

 • Protektora zīmējums ar lieliskām ūdens novadīšanas īpašībām
  Lieliska efektivitāte akvaplanēšanas riska gadījumā, ko nodrošina trīs platas rievas pat pie liela nobraukuma
  Gumijas maisījuma sastāvs nodrošina teicamu saķeri uz mitra ceļa seguma
 • Izturība

  Speciāls izvirzījums* uz riepas sāniem aizsargā to no bojājumiem

  * Nav pieejamas uz riepām, kuru izmērs mazāks par 14"

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Geolandar A/T-S
Precīza vadāmība un stils. Lieliem krosoveriem un bezceļu automobiļiem. Premium klases riepas SUV automobiļiem, kas uzstāda jauna līmeņa standartus braukšanai pa asfalta segumu. Riepas izgatavotas, lai nodrošinātu lielisku vadāmību, augstu drošības līmeni, lielisku komfortu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Geolandar H/T-S
Raupjš, nelīdzens apvidus – tas ir signāls, ka jāizmanto Geolandar H/T-S – augsti efektīvas Yokohama bezceļu riepas visa veida ceļa segumiem un bezceļiem.

sīkāk >

Y354
Labākā izvēle komercmikroautobusiem un vieglajam kravas transportam uz asfaltētiem ceļiem. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Īpašais gumijas maisījuma sastāvs apvienojumā ar protektora nevirzienveida zīmējuma dizainu, kas izstrādāts izmantojot datormodelēšanu, ļāvis būtiski samazināt trokšņa līmeni

sīkāk >


http://www.pkp.lv