YOKOHAMA S.drive

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Vadāmība
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Ātrums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Sausa virsma
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Mitrs segums
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Virzienveida dizains
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Rūpnīcas komplektācija

ad08ad08

Yokohama S.Drive riepas, neskatoties uz to, kas pieder Ultra High Performance kategorijas riepām ir lieliski piemērotas arī kompaktās klases automašīnām un sporta kupejām.

Protektora dizains

Pateicoties simetriskajam V-veida protektora zīmējumam, ir izdevies panākt ne tikai maksimālu kontakta laukumu, bet arī saglabāt lieliskus stabilitātes rādītājus, pārvietojoties pa visa veida ceļa segumiem. Protektors sastāv no piecām platām, gareniskām ribām, no kurām centrālā izceļas ar īpašu konstrukcijas stingrību, kas apvienojumā ar masīvajiem izmēriem nodrošina lieliskus stabilitātes rādītājus un ātru reakciju uz stūres darbībām.

Protektors ir īpašs ar noapaļotajām bloku malām un šis oriģinālais tehniskais risinājums nodrošina plašu kontakta laukumu ar virsmu straujas manevrēšanas laikā. Jāatzīmē arī Yokohama S.Drive īpaši veidotās garenvirziena drenāžas joslas. Uz joslām izvietots arī liels skaits rievu, kuru galvenais uzdevums ir samazināt slodzi, pārvietojoties lielā ātrumā. Papildus tam, rievotā drenāžas joslu virsma veicina efektīvāku siltuma novadi, tādā veidā uzlabojot riepas nodilumizturību.

Garenvirziena kanāli ir izveidoti pusmēness formā un pateicoties tam, tiek samazināta ūdens plūsmu veidošanās iespēja, kas, savukārt, būtiski palielina ūdens cirkulācijas ātrumu un drenāžas sistēmas efektivitāti.

Uzlabots gumijas sastāvs

Pārvietojoties, ceļa seguma raksturīpašības nepārtraukti mainās, tāpēc Japānas speciālisti izstrādājuši jaunu gumijas sastāvu, kas ir spējīgs mainīties molekulārajā līmenī un momentāni mainīt elastīgumu atkarībā no tā, kā mainās ceļa seguma struktūra.

Tas ļauj protektoram ciešāk saskarties ar ceļa segumu jebkuros ceļa apstākļos. Tāpat gumijas sastāvā ir Silica komponenti un speciāli jaunās paaudzes polimēri. Silica komponenti nodrošina ciešāku un drošāku saķeri ar slapju ceļa segumu, savukārt speciālie polimēri ļauj būtiski uzlabot automašīnas vadamību uz sausa ceļa.

 
 

s.drive S. Drive rūpnīcas komplektācijā pieejams:

– Smart fortwo (BR451)
– Smart fortwo BRABUS (W451)

 

Testu rezultāti

ŽURNĀLS DATUMS MODELIS IZMĒRS REZULTĀTS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 09/2012 S.Drive 2245/40R18 Teicami
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 07/2009 S.Drive Labi

 

Priekšrocības

  • Izsmalcināts dizains ar plašu izmēru diapazonu tūningam
    Daudz-dimensiju protektora dizains, ar mainīga leņķa rievām
  • Lielisks sniegums neatkarīgi no laikapstākļiem
    „rieva rievā”
  • Iespēja attīstīt ātrumu līdz 300km/h*
  • Pieejamas specifikācijas rūpnīcu komplektācijā
  • *atkarīgs no izmēra

 

 

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Advan Sport V105
Sportiska vasaras riepa, kas radusies ciešā sadarbībā ar vadošajiem Vācijas Premium klases autoražotājiem un tiek izmantota Mercedes-Benz SLK un SLS modeļu pamatkomplektācijai.

sīkāk >

Advan Neova AD08R
Sportiskas vasaras riepas ar lieliskām saķeres un vadāmības īpašībām lielā ātrumā. Garantē kontroli, stabilitāti, saķeri uz slapjas virsmas un nodilumizturību.

sīkāk >

Geolandar SUV G055
Pirmā off-road riepa krosoveriem, pikapiem un apvidus auto, kuras izstrādē izmantota BlueEarth tehnoloģija. Samazinātas kaitīgās emisijas un palielināta energoefektivitāte, saglabājot augstu drošības līmeni.

sīkāk >

G033V
Vissezonas riepa lieliem ātrumiem, kas garantē stabilitāti uz ceļa un drošību, neatkarīgi no ceļa un laika apstākļiem. Paredzēta 4x4 pilnpiedziņas apvidus automašīnām.

sīkāk >

Advan Sport
Kad Yokohama japāņu inženieri uzstādīja mērķi ADVAN® saimei izstrādāt riepu flagmani, viņi fokusējās uz precizitāti un efektivitāti. Viņu kaisle un apņēmība noveda pie vienas no ātrāko, efektīvāko un ar nepārspējami augstu veiktspēju apveltītu UHP klases riepu radīšanas pasaulē —ADVAN Sport®.

sīkāk >

Advan ST
Vasaras riepas Yokohama Advan ST V802, neskatoties uz piederību pie ātrgaitas šosejas modeļu līnijas, tika speciāli radītas jaunajiem bezceļu transportlīdzekļiem un krosoveriem, kas izceļas ar lielām ātruma iespējām.

sīkāk >

BluEarth AE 01
Jaunais nākotnes standarts – degvielas ekonomija planētas saglabāšanai. BluEarth sērijas standarta riepas kompaktklases automobiļiem ar lieliskiem ekoloģiskajiem rādītājiem.

sīkāk >

BluEarth 1
Ekonomiskākās riepas, kādas jebkad radījis uzņēmums Yokohama. Paredzētas hibrīdauto, elektroautomobiļiem un kompaktklases automobiļiem

sīkāk >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategorijas vasaras riepa, kas nodrošina lielisku saķeri gan pilsētas, gan bezceļa apstākļos un paredzēta apvidus automašīnām.

sīkāk >

Cdrive 2
Izcila stabilitāte un rādītāji uz slapja ceļa seguma. Nelieliem sedaniem, lielām ģimenes automašīnām.

sīkāk >

A Drive
Teicams balanss uz slapjiem un sausiem ceļa segumiem. Neskaitot braukšanas komfortu un uzticamību, A.drive riepas garantē arī labu saķeri visā to kalpošanas laikā. Ideālas priekš kompaktklases automobiļiem. Ikdienas braucieni ar A.drive kļūst patīkamāki.

sīkāk >


http://www.pkp.lv