YOKOHAMA W.drive V902 A/B

YOKOHAMA W.drive V902 A/B


W.drive protektors

Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

Yokohama W.drive riepas dāvās jums jaunas emocijas!

W.drive V902 riepas tika izstrādātās, izmantojot lielmēroga modelēšanas tehnoloģijas, kuras ļauj apvienot vienā modelī veselu rindu priekšrocību – daudzšķautnainās, zigzagveida 3D rievas, kā arī asimetrisko protektora zīmējumu un tā dizaina funkcionalitāti.

W.drive sastāvā ietilpst jaunākās paaudzes silīcija oksīds (silica) – microsilica, kurš tiek izmantots Yokohama patentētajā Zeruma™ ķīmiskajā savienojumā. Tas ir ķīmisks reaģents, kurš nodrošina vienmērīgu ‘’silica’’ sadali visā gumijas masā, ļaujot elastīgajiem polimēriem nodrošināt riepas elastību zemās temperatūrās.

Asimetriskais protektora dizains nodrošina maksimālu raksturlielumu sabalansētību uz sausas, slapjas vai sniegotas virsmas.

«V 902» modelis tiek ražots divās modifikācijās: V902A un V902B, kuras viena no otras atšķiras ar papildu elementiem protektora zīmējumā. «A» modifikācija iekļauj sevī lielāko daļu tipveida izmēru līdz 18 collām, savukārt «B» modifikācija no 19 collām un augstāk.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas V902A


Skatīt pieejamos izmērus un cenas V902B


Riepu raksturlielumi:

  • 1. protektora iekšējā daļā sastāv no vidējas cietības blokiem un augstas efektivitātes lamelesem saķerei uz sniega;
  • 2. protektora ārējā daļa sastāv no paaugstinātas cietības blokiem drošai pagriezienu veikšanai uz sausas virsmas;
  • 3. optimāli izvietotie taisnie kanāli efektīvi izspiež ūdeni un dubļus no kontakta virsmas, saglabājot tās maksimālo laukumu;
  • 4. optimizētās grunts aizķeru sānu rievas efektīvi izspiež sniegu un dubļus, uzlabojot saķeri un palielinot malas efektu;
  • 5. riepas gumijas masas sastāvā ietilpst īpašais “microsilica ” komponents, kurš nodrošina riepas elastību zemās temperatūrās.
YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B

YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG35
Yokohama IG 35 ir radžojamās ziemas riepas ar virzienveida protektora zīmējumu. To izstrādē japāņu inženieri izmantoja vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai garantētu autovadītājiem drošību pat vissarežģītākajos laika apstākļos

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv