Yokohama W.drive V905

YOKOHAMA iceGuard iG5 ICE GUARD STUD (IG55)

Yokohama W.drive V905: ekonomiskums, uzticamība, lieliska vadāmība

Nelieliem sedaniem, vidējas litrāžas automašīnām un apvidus auto paredzētā, jaunā ziemas riepa Yokohama W.drive V905 ir tikai nesen parādījusies riepu tirgū, taču jau paspējusi parādīt sevi no vislabākās puses, un šobrīd pilnīgi pelnīti tiek uzskatīta par Japānas riepu ražotāja ziemas riepu vizītkarti.

W.drive V905 izstrādes procesā Yokohama sevišķi lielu uzmanību pievērsa tādiem rādītājiem kā vadāmība uz sniegota ceļa, bremzēšanas uz sniegotas vai slapjas virsmas, kā arī degvielas patēriņam, izveidojot šo ziemas modeli par ekonomisku un ideāli piemērotu jebkuriem laikapstākļiem.

Pateicoties uzlabotajiem raksturlielumiem – inovatīvajam gumijas maisījumam ar apelsīnu koka eļļu, īpašajam protektora rakstam, kas sastāv no 2D un 3D lamelēm, ar dažādu tehnisku metožu pielietojumu, Yokohama inženieri ir radījuši modeli, kas par visiem 100% atbilst tādiem rādītājiem kā:

  • Ekonomiskums
  • Uzticamība
  • Izcilas caurgaitas īpašības
  • Laba vadāmība

Skatīt riepu izmērus un cenas

Testu rezultāti:

ŽURNĀLS IZDEVUMS MODELIS UN IZMĒRS REZULTĀTS
2014 Yokohama W*drive V905195/65 R15 6. vieta
2014 Yokohama W*drive V905 225/65 R17 Rekomendējamas

 

Dažādos leņķos izvietotās šķērseniskās un gareniskās zigzagveida rievas Platas, slīpas rievas
YOKOHAMA w drive v905 YOKOHAMA w drive v905

Uzlaboti škērseniskās stabilitātes rādītāji pagriezienos un noturība pret izslīdi uz sniega un ledus.

Nevainojama drenāža sniegā un dubļos, kā arī uz slapja ceļa seguma. Vienlaidu rievas ļauj izvairīties no akvaplanēšanas slapjdraņķī un uz slapja ceļa virsmas.

Optimāla cietība Perifērās mikrolameles
YOKOHAMA w drive v905 YOKOHAMA w drive v905

Uzlabota veiktspēja uz piesnigušām un apledojušām ceļa virsmām ar maksimālo iespējamo kontakta laukumu pagriezienos un nepārtrauktu šķautnes efektu, nezaudējot bloku cietību. Optimālais divu veidu lameļu izvietojums vajadzīgajai cietībai.

Nodrošina optimālu efektivitāti uz sniega un ledus bez iemēģināšanas.

Maksimāls šķautņu garums un optimāli rievu bloki Jauns profils
YOKOHAMA w drive v905 YOKOHAMA w drive v905

Apelsīnu eļļa padara riepu mīkstāku, uzlabojot tās kontaktu ar slapju un sausu ceļa segumu. Apelsīnu eļļa uzlabo efektivitāti uz slapja un sausa ceļa seguma.

Nodrošina optimālu protektora cietību. Nodrošina stabilitāti uz sausiem ceļa segumiem.

Polimēri ar Silica komponentiem Apelsīnu eļļa
YOKOHAMA w drive v905 YOKOHAMA w drive v905

Polimēri ar Silica komponentiem nodrošina maksimālu efektivitāti ziemā plašā temperatūru amplitūdā un zemu degvielas patēriņu, pateicoties samazinātai rites pretestībai.

Apelsīnu eļļa padara riepu mīkstāku, uzlabojot tās kontaktu ar slapju un sausu ceļa segumu. Apelsīnu eļļa uzlabo efektivitāti uz slapja un sausa ceļa seguma.

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

WY01
Yokohama WY01 – neradžotas ziemas riepas miniveniem, nelielas kravnesības komercautomašīnām – mikroautobusiem, vieglajām kravas automašīnām un vieglajiem furgoniem.

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv