YOKOHAMA W.drive WY01

YOKOHAMA W.drive WY01

JAPĀŅU KVALITĀTE

Riepas raksturo laba vadāmība kā uz slapja ceļa, tā arī uz sausa seguma. Riepas garantē augstu drošības līmeni pat visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

Japāņu inženieri aprīkojuši WY01 riepas ar V-veida simetrisku virzienveida protektora zīmējumu, kurš nodrošina vienmērīgāku slodzes sadalījumu kontakta laukumā. Pateicoties tam, riepas daudz labāk pārnes paaugstinātas slodzes. Turklāt, ārējās slodzes vienmērīgais sadalījums nodrošina maksimāli lielu kontakta laukumu, kā arī tā stabilitāti neatkarīgi no ceļa apstākļiem. Tas nodrošina lielisku saķeri uz piesniguša seguma, kas ļauj sasniegt augstu ieskrējiena un bremzēšanas efektivitāti uz daudzo aso sazobes šķautņu rēķina.

Protektora zīmējums sastāv no četriem pamatelementiem – divām centrālajā daļā izvietotām gareniskām ribām (1), kā arī divām plecu zonām (2). Šīs protektora daļas atšķirības pazīme ir pašu japāņu inženieru izstrādāto – protektora centrālajā daļā izvietoto 3D-lameļu tehnoloģijas izmantošana. Šīs lameles, saskaroties ar virsmu, ne tikai veido daudzas sazobes papildus šķautnes, bet arī, ķeroties viena pie otras, būtiski uzlabo protektora bloku stingrību, kas uzlabo riepu saķeri ar piesnigušu un apledojušu virsmu. Riepas aprīkotas ar augstas efektivitātes drenāžas sistēmu, kura sastāv no trīs gareniskām (3) un daudzām šķērseniskām (4) rievām, kuru platums palielinās uz protektora malām. Rezultātā drenāžas sistēma viegli tiek galā ar liela sniega un ūdens daudzuma novadīšanu no kontakta laukuma.

Micro-Silica tehnoloģija nodrošina augstu protektora izturību pret augstu temperatūru iedarbību un lielisku elastību zemās temperatūrās.

WY01 riepas karkass tika izstrādāts, ņemot vērā automašīnu lielo svaru, un atšķiras ar sarežģītu daudzslāņainu konstrukciju. Tajā tika izmantots divslāņu metālkords no tērauda ar misiņa pārklājumu. Japāņu inženieri pielietojuši arī pastiprinātu karkasa sānu aizsardzību, kas nodrošināta ar neilona šķiedru papildus slāni. Protektora konstrukcija arī ir divslāņu: ārējā daļa sastāv no ekspluatācijas procesā dilstoša gumijas maisījuma ar Micro-Silica, bet iekšējā – no speciāla gumijas slāņa, kas izceļas ar cietību un stiprību. Rezultātā riepa izceļas ar nepārspējamu nodilumizturību un stiprību, un elastību.

Priekšrocības

  • Nodilumizturība un stiprība pret iegriezumiem un pārdūrumiem;
  • Paaugstināta kravnesība
  • Lieliska saķere uz piesniguša seguma;
  • Augsta ieskrējiena un bremzēšanas efektivitāte;
  • Izturība pret augstas temperatūras iedarbību un elastība zemās temperatūrās;
  • Laba vadāmība kā uz slapja ceļa, tā arī uz sausa seguma;
  • Augsts drošības līmenis pat visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 
YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01

Riepas pamatpriekšrocības

1. Simetrisks V virzienveida protektors
Nodrošina teicamus vilces-saķeres raksturojumus uz dažādiem ceļa seguma tipiem.

2. 3D-lameļu tehnoloģija
Nodrošina lielisku saķeri uz piesnigušiem un apledojušiem segumiem uz daudzo sazobes papildus šķautņu rēķina, kuras veido daudzās lameles.

3. Gumijas maisījums ar Micro-Silica un speciāliem polimērkomponentiem
Riepas teicami turas pretī augstas temperatūras iedarbībai un ir apveltītas ar teicamu elastību pat ļoti zemās temperatūrās.

4. Sarežģīta karkasa konstrukcija
Garantē izcilu nodilumizturību, kā arī stiprību pret iegriezumiem un pārdūrumiem.

Citas YOKOHAMA ziemas riepas

W.drive
Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

sīkāk >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – neradžojamas ziemas riepas ar neparasti funkcionālu dizainu, unikālām 3D-lamelēm un uzlabotu gumijas maisījuma sastāvu.

sīkāk >

IG35
Yokohama IG 35 ir radžojamās ziemas riepas ar virzienveida protektora zīmējumu. To izstrādē japāņu inženieri izmantoja vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai garantētu autovadītājiem drošību pat vissarežģītākajos laika apstākļos

sīkāk >

IG30
Radot skandināvu tipa riepas IG30 (Ice Guard), kompānijas Yokohama inženieri centās izstrādāt produktu, kurš varētu garantēt lielisku saķeri uz apledojuša ceļa un līdz ar to arī drošu braukšanu ziemas apstākļos.

sīkāk >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – lielisku saķeri uz ledus un zemu degvielas patēriņu garantējošas neradžojamas ziemas riepas.

sīkāk >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandināvu tipa Yokohama Geolandar G073 riepas tika speciāli izstrādātas apvidus automašīnām. Šīs riepas novērtēs vadītāji, kuri vairāk pārvietojas pa apledojušiem un piesnigušiem ceļiem un kuriem svarīga ir drošība un komforts.

sīkāk >


http://www.pkp.lv