Yokohama Y354


Vissezonas riepas

Palielināts resurss

Labākā izvēle komercmikroautobusiem un vieglajam kravas transportam uz asfaltētiem ceļiem.

Lieliska protektora zīmējuma un gumijas maisījuma sastāva optimāls apvienojums, kas uzlabo vilkmes un noskrējiena rādītājus neatkarīgi no sezonas. Īpašais gumijas maisījuma sastāvs apvienojumā ar protektora nevirzienveida zīmējuma dizainu, kas izstrādāts izmantojot datormodelēšanu, ļāvis būtiski samazināt trokšņa līmeni. 

Vissezonas efektivitāte un liels noskrējiens.

  • Dziļās rievas un lielais lameļu daudzums nodrošina bezkompromisa balansu starp vilkmi uz slapja ceļa seguma un sniegu;
  • Pateicoties divām taisnām un vienai zigzagveida ūdens novadīšanas rievai, riepām piemīt augsta noturība pret akvaplanēšanu;
  • 8 slāņu korda konstrukcija palielinājusi izturību un riepas kalpošanas laiku;
  • Speciālais gumijas maisījuma sastāvs vienlaicīgi nodrošina lielu noskrējienu un teicamu saķeri;
  • Divas masīvu bloku rindas nodrošina lielu kontakta laukumu un teicamus kravnesības rādītājus;

Izturība

  • Speciāla sānu mala aizsargā šo riepas zonu no bojājumiem

Citas YOKOHAMA vasaras riepas

Geolandar A/T-S
Precīza vadāmība un stils. Lieliem krosoveriem un bezceļu automobiļiem. Premium klases riepas SUV automobiļiem, kas uzstāda jauna līmeņa standartus braukšanai pa asfalta segumu. Riepas izgatavotas, lai nodrošinātu lielisku vadāmību, augstu drošības līmeni, lielisku komfortu un ilgu kalpošanas laiku.

sīkāk >

Geolandar H/T-S
Raupjš, nelīdzens apvidus – tas ir signāls, ka jāizmanto Geolandar H/T-S – augsti efektīvas Yokohama bezceļu riepas visa veida ceļa segumiem un bezceļiem.

sīkāk >

RY818
Šis modelis tika speciāli radīts mazas ietilpības komercautomobiļiem – vieglajiem kravas automobiļiem, furgoniem un mikroautobusiem, kuri galvenokārt tiek lietoti pilsētu un piepilsētu maršrutos.

sīkāk >


http://www.pkp.lv