Zviedru portāls pie visenergoefektīvākajiem produktiem pievieno kategoriju „riepas”

Zviedru portāls pie visenergoefektīvākajiem produktiem pievieno kategoriju „riepas”

Pirelli P7 Cinturato BlueMājas lapa Toptensverige.se, kas domāta, lai palīdzētu patērētājiem, izvēloties visenergoefektīvākās preces, ir izveidojusi atsevišķu kategoriju „riepas”, kurā pagaidām ir ietverti divi riepu modeļi no Pirelli un Bridgestone.

Šajā mājas lapā Zviedrijas patērētāji var iegūt informāciju par ekonomiskākajām precēm, tādām kā televizori, ledusskapji, laivu motori un citas. Nesen mājas lapas apmeklētājiem radās iespēja iepazīties ar to riepu sarakstu, kuras portāla veidotāji uzskatīja par vislabākajām energoefektivitātes ziņā.

Spriežot pēc visa, izvēloties ekonomiskākās riepas, topa veidotāji tikai skatījās uz jauno EC marķējumu, kurš pamatā ir radīts, lai informētu pircējus par riepas rites pretestību, kas ietekmē degvielas patēriņu. Tādējādi labāko ekoloģisko riepu sarakstā iekļautas Pirelli Cinturato P7 Blue riepas – pirmās riepas ar „A/A” reitingu, kuras tika demonstrētas izstādē Reifen-2012. Pirelli Top Ten sarakstā tika pārstāvēts ar trīs riepu izmēriem (235/45R17 97W XL, 225/55R16 99W XL un 215/55R16 97W XL).

Pirelli P7 Cinturato Blue Pirelli P7 Cinturato Blue Pirelli P7 Cinturato Blue Pirelli P7 Cinturato Blue

Pēc Pirelli datiem, Pirelli Cinturato P7 Blue riepu pretestība riteņa svārstībām ir par 23% zemāka, nekā riepām ar "C" reitingu, un, pateicoties tam, jaunais riepu modelis no Cinturato grupas spēj samazināt degvielas patēriņu par aptuveni 5,1%.

Top Ten onlaina serviss darbojas 17 Eiropas valstīs, kā arī ASV un Ķīnā. Projekta mērķis ir sniegt patērētājiem caurspīdīgus un neatkarīgus viedokļus un vērtējumus par dažādām precēm un pakalpojumiem.

Top Ten mājas lapa: toptensverige.se


http://www.pkp.lv