YOKOHAMA riepas uzvar Motorsport-Magazine testā (2013)

YOKOHAMA riepas uzvar Motorsport-Magazine testā (2013)Jaunākajā Francijas žurnāla „Motosports” (Le Magazine de L’Automobile Sportive) izdevumā (2013. gada augusts/septembris) tika publicēts raksts par vērienīga riepu izmēģinājuma testa rezultātiem, kas veikts, salīdzinot pasaules vadošos riepu ražotājus.

Šajā testā uzņēmuma Yokohama ražotās riepas ADVAN Sport V105, kas parādījās Eiropā šī gada sākumā, kļuva par absolūto uzvarētāju, piedaloties testēšanā, kas norisinājās starptautiskajā Magny Cours trasē. Testā tika pārbaudīta bremzēšana (Freinage), distances laiks (Tour Chrono), nodilums (Usure) un subjektīvās izjūtas (Subjectif), kas iekļāva sevī precizitāti, maksimālo saķeri un līdzsvaru. 

Yokohama Advan Sport V105  Yokohama Advan Sport V105 Yokohama Advan Sport V105

Žurnāls uzticēja testēšanu Rezulteo – neatkarīgam starptautiskam riepu izpētes uzņēmumam, kas savā mājaslapā piedāvā riepu pircējiem no vairāk nekā 20 valstīm padomus un salīdzinājums. Šis uzņēmums veic vērienīgu riepu testēšanu un garantē zināšanas nozarē. Francijas žurnālā tika minēts, ka riepas testēšanai tika iegādātas atklātajā tirgū, lai nodrošinātu neatkarību no zīmoliem, rezultātu objektivitāti un stingru metodoloģiju.

Testa rezultāti*

Ražotājs

 Bremzēšana 

 Distances laiks 

 Nodilums 

 Subjektīvās izjūtas 

Vieta testā

YOKOHAMA

2

1

1

1

1. vieta

Michelin

3

3

4

2

2. vieta

Goodyear

1

4

7

3

3. vieta

Hankook

5

5

2

5

4. vieta

Vredestein

6

2

3

6

5. vieta

Bridgestone

4

6

6

4

6. vieta

Pirelli

7

10

5

7

7. vieta

Continental

8

9

8

8

8. vieta

Toyo

10

7

9

9

9. vieta

Nexen

9

8

10

10

10. vieta

 

*Avots: žurnāls „Motosports” (Le Magazine de L’Automobile Sportive) 2013. gada Augusts/Septembris

Uzņēmuma YOKOHAMA Eiropas pārstāvis izteica apmierinātību par testa rezultātiem un paskaidroja: „Riepas ADVAN Sport V105 patiesi ir mūsu labākās riepas un paaugstinātas maksas produkts, ar ko ļoti lepojamies. Daudzi pētījumi un jaunu tehnoloģiju attīstība palīdzēja radīt šīs riepas, un tagad mēs redzam šī ilgstošā, rūpīgā un nozīmīgā darba lieliskos rezultātus”.

Avots: Motorsport-Magazine


http://www.pkp.lv