Pirelli SCORPION WINTER ir AUTO BILD ALLRAD ziemas riepu testa 2012 uzvarētājas

 

Pirelli Scorpion Winter riepas Auto Bild Alrad testa uzvaretājas ziema 2012Labākās SUV ziemas speciālistes ir apbalvotas ar vērtējumu „priekšzīmīgi”.
 
Minhene, 2012.g. 15. oktobris – Modernie SUV un CUV atbilst mūsdienu laika garam. Ar jaunajām SCORPION WINTER Pirelli šoruden prezentē ziemas riepas, kuras ir tikušas speciāli izstrādātas atbilstoši augstas klases SUV lietotāju prasībām. Šīs riepas piedāvā maksimālu saķeri, vilktspēju un stabilitāti kā sniegā, kā arī uz slapja un sausa ceļa seguma. Izbraucienā pa kalniem šīs jaunās riepas pārliecina ar īso bremzēšanas ceļu stāvajos kalnu ceļos un iespēju ārkārtīgi precīzi kontrolēt mašīnas gaitu piesnigušos līkumos.
 
Šāds sasniegumu spektrs pārliecināja arī AUTO BILD ALLRAD riepu ekspertus. Savā jaunākajā ziemas riepu testā viņi Zviedrijas ziemeļu apgabalā Alvsbinā 13 dažādās disciplīnās vissmagākajos apstākļos testēja septiņas riepas izmērā 235/55 R 17. Testa automašīna bija Audi Q3. Pirelli SCORPION WINTER ar lieliskiem panākumiem pieveica visus pārbaudījumus un kopā ar kādu konkursa dalībnieku tika pasludināta par testa uzvarētāju. SCORPION WINTER ieguva vērtējumu „priekšzīmīgi”.
 
Pirelli Scorpion Winter Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto ziemas riepu tests Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto ziemas riepu tests Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto  ziemas riepu tests
 
Uzziniet vairāk par riepuAUTO BILD ALLRAD testētāji slavēja, ka jaunā Pirelli riepa ir „ļoti laba sniegā un uz sausa ceļa seguma un laba uz slapja”. Slalomā pa sniegu, vadāmībā uz sausa ceļa, kā arī bremzēšanā uz slapja ceļa seguma jaunā apvidus riepa ieguva pirmās vietas. Un, kas ir ne mazāk svarīgi, eksperti apliecināja, ka šai riepai ir „minimāla rites pretestība”.
 
Avots: lifepr.de

http://www.pkp.lv