TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪME

TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪMENeatkarīgo vērtētāju organizācija akceptē un sertificē Pirelli ziemas riepas, atzīstot, ka tās uz piesnigušiem ceļiem ir labākās bremzēšanas, darba un saķeres ziņā  

Scorpion Winter riepas, ko Pirelli laida tirgū martā un kas paredzētas jaunākās paaudzes 4X4 (SUV) un krosoveriem, saņēma prestižo vērtētāju TÜV SÜD augstāko novērtējumu izturības, uzticamības un drošības ziņā. Šis augstais novērtējums apstiprina Pirelli līderpozīcijas ziemas tehnoloģiju sektorā. Itāļu riepas kā savu auto pamataprīkojumu izvēlas vairāki pasaules prestižākie autoražotāji.

Neatkarīgie vērtētāji salīdzināja Pirelli jaunākās ziemas riepas ar četru galveno konkurentu produktiem, un secināja, ka Scorpion Winter ir labākās riepas savā klasē, sniega trases testos demonstrējot lielisku vilktspēju, bremzēšanas rādītājus un noturību uz ceļa.

Scorpion Winter saņēma augstāko novērtējumu visos šajos testos. Īpaši labi šīs riepas sevi parādīja vadāmības un bremzēšanas testos sniega trasē, spējot sabremzēt testa automašīnu no 50km/h līdz 10km/h 25,5 metros. Vilktspējas testos, kas tika veikti uz blīva sniega, Pirelli jaunās ziemas riepas ļāva testa automašīnai paātrināties no 10 līdz 40km/h 2,32 sekundēs.

TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪME TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪME TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪME TÜV SÜD: SCORPION WINTER RIEPĀM AUGSTĀKĀ ATZĪME

Uzzini vairāk par riepu TÜV SÜD reģistrētie testu rezultāti uzrādīja, ka jaunās Pirelli Scorpion Winter riepas lieliski spēj noturēt auto uz ceļa, demonstrē lielisku saķeri un vilktspēju, kā arī to, ka šīs riepas nodrošina optimālu automašīnas vadāmību, vienlaikus garantējot augstus drošības rādītājus rudens un ziemas apstākļos – gan pagriezienos, gan arī uz taisniem posmiem.

Lai garantētu objektivitāti, riepas, kas tika izmantotas salīdzinošajos testos, TÜV SÜD Automotive iegādājās no Pirelli dīleriem un vairumtirgotājiem, kuri šīs riepas pārdod ikdienā.

TÜV SÜD Group ir neatkarīga vērtētāju, inspektoru, testētāju un treneru grupa ar filiālēm visā pasaulē. Šī grupa darbojas klientu, enerģijas, vides un drošības sektoros.

Avots: pirelli.com


http://www.pkp.lv