Ziemas riepas WestLake veiksmīgi debitēja AutoBild testos

Ziemas riepas WestLake veiksmīgi debitēja AutoBild testos

Ziemas riepas WestLake Ķīnas ražotāja Hangzhou Zhongce Rubber Co. Ltd pirmoreiz tika iekļautas Vācu izdevuma AutoBild testos. Šoreiz testēšanai tika izvēlēti 42 ziemas riepu komplekti no premium un budžeta klases.

Ķīnas riepām WestLake SW 608 debija bija veiksmīga: riepas ieņēma 26. vietu no 42, atstājot aiz sevis dažādus Eiropas zīmolus. Disciplīnā bremzēšana uz slapja ceļa riepas WestLake SW 608 (47,1 ?) pārliecinoši apsteidza pazīstamā Eiropas zīmola Michelin riepas Kormoran Snowpro B2 (52,6 ?).

Westlake-SW608 Ziemas riepas WestLake veiksmīgi debitēja AutoBild testos Ziemas riepas WestLake veiksmīgi debitēja AutoBild testos Ziemas riepas WestLake veiksmīgi debitēja AutoBild testos

Tāpat par labu WestLake SW 608 ir arī tas fakts, ka pēc AutoBild ekspertu domām, riepas, kas ieņēma 27.-42. vietu ir atzīti par bīstamām, kā dēļ tās netika testētas uz sniega.

Jāatzīmē, ka gadu no gada Ķīnā ražotās riepas ieņem arvien labākas pozīcijas testos, pēc vairākiem kritērijiem uzvarot Eiropas konkurentus.

westlake tests 2012 papildinats saraksts ar izskaidrojumu

Avots: colesa.ru


http://www.pkp.lv