RX Challenge sacīkstēs uzvarētāju fiksē ar 0,01 sekundes starpību   Svētdien, 23. septembrī, Biķernieku rallijkrosa trasē norisinājās „RX Challenge Rudens” sacensības, kas vienlaikus bija arī Latvijas autosprinta kausa sestais un noslēdzošais sezonas posms. Dienas ātrāko rezultātu uzrādīja Mārcis Stūriška ar Subaru Impreza, izcīnot uzvaru 4WD OPEN ieskaitē.   Rudenīgajā,… Lasīt tālāk »
RX Challenge Biķernieku rallijkrosa trasē uz starta vairāki Latvijas autosporta grandi Pagājušajā nedēļas nogalē Biķernieku rallijkrosa trasē vēl brauca pasaules līmeņa zvaigznes, tomēr jau šo svētdien, 23. septembrī, šo konfigurāciju „RX Challenge Rudens” ietvaros varēs izmēģināt jebkurš interesents. „RX Challenge Rudens” sacīkstes vienlaikus būs arī atjaunotā Latvijas autosprinta kausa sestais un… Lasīt tālāk »

Minišoseja 6. posms Minišosejas vēsturiskajā pēdējā posmā uzvar Liepiņš ar Nissan GT-R Ar kuplu dalībnieku skaitu un skaistām cīņām noslēgusies Minišosejas 2018. gada sezona. Aizvadītajā sestajā posmā uz starta izgāja 42 dalībnieki, no kuriem ātrākais bija OPEN klases līderis un sezonas uzvarētājs Ralfs Liepiņš ar Nissan GT-R. Otro posmu pēc kārtas OPEN… Lasīt tālāk »
Minišosejas 5. posms Minišosejā dramatiskas cīņas, Skultem ar Porsche Cayman pirmais pjedestāls   Otrdien, 7. Augustā, Biķernieku trasē tika aizvadīts Minišosejas seriāla piektais un priekšpēdējais šīs sezonas posms. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena OPEN klasē atgriezās Ralfs Liepiņš ar Nissan GT-R, tomēr aizraujošākās cīņas notika aiz viņa starp brāļiem Mežakiem (Subaru Impreza… Lasīt tālāk »

Minišosejā pirmo reizi triumfē Zuģickis ar Porsche 911 GT3 Ar jaunu uzvarētāju otrdien, 10. jūlijā, Biķernieku trasē noslēdzās Minišosejas ceturtais posms. Pirmo vietu izcīnīja iepriekš vien treniņos manītais Kaspars Zuģickis, kurš, pilotējot Porsche 911 GT3, trīs apļu summā vien par nieka sekundi apsteidza pirmo trīs posmu uzvarētāju Ralfu Liepiņu… Lasīt tālāk »
Matīss Mežaks: Minišosejā saņemu organismam nepieciešamo autosporta devu Minišoseja ir vienīgais treniņš un sacīkstes, kuros oficiāli ar ielas automašīnu var izmēģināt spēkus aizraujošajā Biķernieku trasē, un pagājušajā nedēļā norisinājās tās trešais posms. Uzvaru izcīnīja ar Nissan GT-R startējošais Ralfs Liepiņš, tomēr aiz viņa OPEN klasē norisinājās ļoti aizraujošas… Lasīt tālāk »


Vairāk ziņu »