Key Point Latakko Latakko komanda Vakances Partneri

Key Point

PKP

Key Point ir starptautisks projekts, kas apvieno vairāk nekā 700 riepu autocentru visā Eiropā.

Baltijas valstīs starptautisko tīklu Key Point pārstāv SIA Latakko sadarbībā ar koncernu Pirelli. Savu darbību Latvijā tīkls uzsāka 2001. gadā, savukārt Igaunijas un Lietuvas tirgi pievienojās attiecīgi 2012. un 2013. gadā. Šobrīd Key Point riepu centru skaits Baltijas valstīs sasniedzis 61.

Saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, apmeklējot mācību seminārus, kurus organizē pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point speciālisti nodrošina klientiem augstākas kvalitātes pakalpojumus.

pkp

Katram klientam, kurš iegriežas vienā no Key Point (no angl. "noteicošais punkts") servisiem šis moments kļūst noteicošais, pateicoties augstam kvalitātes līmenim.

Key Point riepu centri piedāvā visplašāko riepu klāstu, lietos diskus, akumulatorus un eļļas, kā arī citu produkciju no lielākās noliktavas Baltijā. Sortimentā ir vairāk nekā 10 000 dažādu artikulu riepas, vairāk nekā 300 disku veidi ar dažādu dizainu. Pateicoties tik ievērojamām iespējām, mūsu klienti var izvēlēties Key Point centrā vienu no 20 jebkura izmēra riepu alternatīvām (arī kravas automašīnām, industriālai, lauksaimniecības un meža tehnikai). Visi riepu centri ir nodrošināti ar mūsdienīgu, speciālu servisa aprīkojumu. Tāpat arī Key Point kalpo par apmācību centriem, kuros profesionāļi paaugstina savu kvalifikāciju.

Tiekamies Key Point riepu centros!

Zemāk apskatāmas fotogrāfijas no Baltijas riepu centriem!

dobele aizkraukle ardala tukums
matisa nometnu saldus raina
gulbene kraslava zrauto aloja

Atrodiet tuvāko Key Point riepu centru Jūsu pilsētā!

« atpakaļ
http://www.pkp.lv