Pieraksties jaunumiem
Pieraksties jaunumiem

 • Par kompāniju Latakko

  Latakko

  Kompānija Latakko ir dibināta 1994.gadā. Sākotnēji uzņēmuma galvenais darbības virziens bija akumulatoru tirdzniecība. Laika gaitā tas attīstījās par vadošo uzņēmumu riepu, lieto disku, akumulatoru un eļļu tirdzniecībā Latvijas tirgū.

  Tika attīstīti tādi jauni darbības virzieni kā specializēto riepu servisa centru pakalpojumi gan vieglajām, gan smagajām automašīnām.

  Veiksmīga darba rezultātā kompānija Latakko ik gadu uzlabo savas pozīcijas tirgū un 2010. gadā ieņem 201. vietu starp Latvijas lielākajiem uzņēmumiem.

  Kopš 2001. gada Latakko nodarbojas ar Pirelli Key Point riepu centru tīkla attīstību Baltijas valstīs.

  Kompānija piedāvā plašu produkcijas sortimentu, kas ietver sevī 20 riepu ražotāju produktus, vairāk kā 300 lieto disku dizainus, 400 dažādu veidu akumulatorus un plašu motoreļļas un smērvielass klāstu.

  Kompānija „Latakko” ir ekskluzīvais pārstāvis vienam no pasaules lielākajiem riepu ražotāju koncerniem Pirelli. Sākot ar 2001.gadu kopīgi ar „Pirelli” uzņēmums „Latakko” nodarbojas ar franšīzes tīkla „Pirelli Key Point” (specializēto riepu autocentru un veikalu) attīstību Latvijā. Šobrīd „Pirelli Key Point” tīkls sastāv no 40 veikaliem - autocentriem, kas pārklāj visu Latvijas teritoriju un ir sākta šī projekta attīstība Baltijas līmenī.

  Šobrīd uzņēmums ir 40 starptautisko zīmolu pārstāvis Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos un vienlaicīgi var piedāvāt vairāk kā 100 000 riepu no lielākās noliktavas Baltijā ar 15 000 m2 teritoriju.

  Tri  Svarīgākie notikumi Latakko vēsturē:

  1994 – uzņēmuma dibināšana

  1995 – uzsākta akumulatoru un rezerves daļu tirdzniecība.

  1997 – noslēgts līgums par sadarbību ar Pirelli un to riepu pārstāvniecību Latvijā.

  2000 – ir atvērts jauns birojs M.Nometņu ielā

  2001 – Latvijā tiek atvērts pirmais Pirelli Key Point riepu centrs

  2003 – uzsākta slavena Pirelli Kalendāra prezentācijas tradīcija

  2007 – tika atvērta lielāka noliktava Baltijā - komplekss Uriekstes ielā.

  2008 – izveidots mazumtirdzniecības tīkls, kā arī attīstīts tūninga virziens.

  2010 – izveidoti meitas uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā

  2011 – Latakko un saistītajos uzņēmumos sāk strādāt 200. darbinieks  Tri  Latakko ciparos

  Kompānijas apgrozījums

  Apgrozijums

  Galvenie darbības virzieni

  Darbiba

  Darbinieku skaits

  Darbiba
  Tri  Eksporta valstis

  Map
  Paplašinot savu darbību un iekarojot jaunus tirgus, Latakko intensīvi attīsta eksportu uz vairāk kā 20 valstīm visā pasaulē. Mūsu piedāvātas preces tiek eksportētas uz tādām valstīm kā Krievija, Baltkrievija, Vācija, Nīderlande, Somija, Francija un citām. Blakus ir redzama karte, kurā ir atzīmētas sadarbības valstis preču importā un eksportā. Kompānija stiprina savas pozīcijas, piedaloties specializētajās starptautiskajās izstādēs Vācijā, Itālijā, Krievijā un Polijā.

  Gadu gaitā Latakko no maza tirdzniecības uzņēmuma ir pārvērties par tirgus līderu savā jomā, 2010. gadā pārveidojoties par holdingu, kurā patlaban ietilpst 6 uzņēmumi: Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kuri turpina attīstīt piedāvāto produktu mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību.

  No 2008.gada kompānija aktīvi attīsta jaunu darbības virzienu – auto tūnings. Latakko Tūninga studija piedāvā unikālus tūninga projektus sadarbībā ar visatzītākajiem pasaules tūninga zīmoliem. Mēs pārstāvam AC Schnitzer (BMW), Lorinser (Mercedes-Benz), ABT (Audi, VW, Skoda, Seat), Hofele (Audi, Porsche, VW), Startech (Land Rover, Jaguar), kā arī esam partneri automašīnu disku un citu produktu piegādei no: SpeedART, Brabus, Breyton, G-Power, Hartge, Kahn, Supersprint.

  Šodien uzņēmums turpina strauju attīstību un izvirza jaunus, ambiciozus mērķus. Mēs esam vērsti uz jauniem sasniegumiem un aicinām pievienoties mūsu draudzīgai komandai.

  Tri  Kontakti

  Biroja tālrunis: 67605120
  Pirelli Key Point informatīvais tālrunis: 67000111
  Fakss.: 67605119
  E-mail: latakko@latakko.lv

  Tri  Rekvizīti

  SIA "Latakko"
  Juridiskā adrese: Rīga, Mazā Nometņu 33, LV-1002
  Reģ. numurs (PVN) LV40003219834
  AS "Swedbank"
  Bankas kods: HABALV22
  Bankas konts: LV49HABA0001408030778

  « atpakaļ
  http://www.pkp.lv