Key Point Latakko Latakko komanda Vakances Partneri

Vakances

SIA LATAKKO ir viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojas ar riepu, disku, akumulatoru un eļļu vairumtirdzniecību, kā arī servisa tīklu PIRELLI KEY POINT attīstību. Mūsu mērķis ir būt vadošam auto nozares tīklam Baltijā, piedāvājot klientiem profesionālus servisa pakalpojumus un kvalitatīvas autopreces.

Sakarā ar darbības paplašināšanu, SIA LATAKKO un tīkls PIRELLI KEY POINT aicina pievienoties profesionāļu komandai ar iniciatīvu apveltītu, mērķtiecīgu un pozitīvu kolēģi!

Tri  Latakko

LATAKKO

Ja esi aktīva un dzīvespriecīga personība, ja Tev patīk analizēt vai radīt, ja proti labi pārdot vai vadīt, ja esi labs speciālists sava jomā, gaidām Tevi mūsu augošā un stabilā uzņēmumā LATAKKO, kur solām daudz izaicinājumu un interesantu darba dzīvi atraktīvā komandā.

Аktuālās vakances:

Tri  Key Point

PKP

Key Point aicina ieinteresētus un profesionālus darbiniekus, kuri fano par savu darbu, ir gatavi strādāt ar mūsdienīgu aprīkojumu, ir uzticami saviem klientiem. Pievienojieties – Jūs gaida stabils darbs kopā ar atsaucīgiem un izpalīdzīgiem kolēģiem.

Aktuālās vakances Key Point tiklā pa pilsētām:

Rīga(6)« atpakaļ
http://www.pkp.lv