Sailun

Uzņēmumu Sailun ar Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju Universitātes atbalstu 2002. gadā Ķīnā, Nacionālajā ekonomiskās un tehnoloģiskās attīstības zonā Cindao (Qingdao), nodibināja vairākas lielas korporācijas un riepu industrijas eksperti, ar mērķi attīstīt Ķīnas riepu ražošanas industriju. Sailun ir pirmais riepu ražotājs, kurš apvienoja ražošanas, pētnieciskās un demonstrēšanas komponentes ar vienlaicīgu jaunas produkcijas izstrādāšanu. Eksperti, kuri sāka strādāt Sailun kompānijā, aktīvi ievieš pasaules pieredzi un inovatīvos pētījumus un izstrādnes, projektējot un ražojot pasaules klases riepas visiem transporta veidiem, t.sk. tiek izmantotas dizaina un trīsdimensiju vizualizācijas tehnoloģijas, kuras ļauj saīsināt projektēšanas periodu, uzlabot izpildes kvalitāti un samazināt izdevumus.

Uz doto brīdi vairāk nekā trešdaļu savu resursu Sailun investē pētījumos un izstrādnēs. Uzņēmuma zinātniski tehniskais centrs sadarbojas ar citiem institūtiem un universitātēm, piemēram, Čžecjan Universitāti (Zhejiang University), Nacionālo Aizsardzības Ministrijas Tehnisko Universitāti (National University of Technical Defense) un Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju Universitāti (Qingdao University of Science and Technology). Bet 2009. gadā Sailun kopā ar Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju Universitāti tika izvēlēti Nacionālā riepu ražošanas pētniecisko tehnoloģiju līdzekļu kontroles centra izveidei.

Sailun eksportē savu produkciju uz desmitiem Eiropas, Āzijas, Amerikas un Āfrikas valstu un reģionu. Kompānija ļoti strauji attīstās, un laika periodā no 2008. līdz 2010. gadam radiālo riepu ražošanas apjomi izauga no 2,8 līdz 9,1 miljoniem.

Sailun – tā ir kvalitātes zīme

Vienlaicīgi ar inovācijām un tehnoloģiju attīstību kompānija ievieš menedžmenta un kontroles tīklu sistēmas, kā arī datorsistēmas riepu izstrādāšanas, ražošanas un kvalitātes kontroles procesos, resursu, enerģētikas, korporācijas vadības, loģistikas, noliktavu, mārketinga un pakalpojumu sistēmās.

Sailun tiecas pēc ideālas kvalitātes. Sailun kompānijai ir starptautisko organizāciju sertifikāti un tā strādā saskaņā ar visstingrākajām kvalitātes standartu prasībām, tajā skaitā:

  • Kvalitātes kontroles sertifikātu ISO 9001
  • Resursu izmantošanas sertifikātu ISO 14001
  • Kvalitātes kontroles sertifikātu ISO/TS 16949
  • ASV Transporta departamenta sertifikātu (DOT)
  • E-atzīmes sertifikātu no Eiropas Ekonomikas Komisijas (ECE)
  • INMETRO sertifikātu
  • SIRIM sertifikātu
  • SONCAP sertifikātu
  • Ķīnas obligātās produkcijas pārbaudes sertifikātu

Sailun produkcijas klāsts

Sailun riepas izvēlas tie, kuri dot priekšroku optimālai saiknei starp cenu un kvalitāti.

Sailun ražo un pārdod dažādus riepu modeļus pasažieru automobiļiem, vieglajām kravas mašīnām, vidējām kravas mašīnām un apvidus automobiļiem. Īsā laika periodā, šis zīmols ir spējis iekarot augstas pozīcijas autoriepu pasaulē un realizēt savu produkciju Āzijas, Eiropas, Āfrikas un Amerikas teritorijā.

Sailun

skatīt Sailun riepu izmērus un cenas

Riepu izstrādē Sailun īpašu uzmanību pievērš protektora dizainam, jauno ražošanas tehnoloģiju ieviešanai un personāla kvalifikācijas paaugstināšanai. Unikālie riepu zīmējumi rodas, modelēšanā izmantojot 3D tehnoloģijas, kuras šis uzņēmums riepu ražošanā ieviesa pirmais.

Balstoties uz reālos ikdienas ekspluatācijas apstākļos veikto, kā arī uz autosacīkšu laikā iegūtajiem testu rezultātiem, Sailun piedāvā tikai pārbaudītu un kvalitatīvu produktu.

Sailun un autosports

Sākot ar 2011. gadu kompānija Sailun aktīvi veido savas autosporta dalības vēsturi. Šobrīd uzņēmums piedāvā savas riepas drifta sacensībās, piedalās tūninga šovos, kā arī aktīvi atbalsta auto vadīšanas mākslas apgūšanas gribētāju apmācības programmas.

Sailun un SGR Team

Sākot ar 2011. gadu Sailun sadarbojas ar SGR Team autovadītāju sagatavošanas un kvalifikācijas paaugstināšanas jomā.

Šīs partnerattiecības nav nejaušas, jo sadarbība ar SGR Team ļauj Sailun Tires piekļūt visu vecumu, vīriešu un sieviešu auditorijai, kurai ir interese par profesionālo un neprofesionālo autosportu.

Sailun piedalās SEMA auto šovā

2011. gadā Sailun piedalījās pasaules lielākajā tūninga šovā SEMA, kurš katru gadu notiek Lasvegasā. Autošova ietvaros Sailun prezentēja jaunās riepas Atrezzo SVR LX, kuras saņēma sevišķi atzinīgu tiesnešu vērtējumu kā "viens no labākajiem 2011. gada jaunajiem produktiem" un SEMA Global Media Award balvu.

Tāpat sadarbībā ar Andrew "FatnFly" McDonald Sailun Tire prezentēja tūningoto automobili Hyndai "FatnFly" Genesis 2.0 GT, kuram bija pilnīgi ekskluzīvs izskats – priekšējais bamperis VegaType 3, 2-litrīgais turbo dzinējs, Sailun riepas un daudz ekskluzīvu aksesuāru.

Sailun sadarbība ar CoolKidsClub

Sailun Tires uzsāka savu sadarbību ar CoolKidsClub, piedāvājot riepas driftam. Šī sadarbība palīdz Sailun ne tikai popularizēt savu brendu starp drifta faniem, bet arī iegūt vērtīgu pieredzi autosportā, kura palīdzēs uzņēmumam pilnveidot riepu īpašības augstāku rezultātu sasniegšanai autosacīkstēs un pilsētas ielās.

Šīs programmas ietvaros Sailun Tires sniedz sportistiem iespēju piedalīties projektēšanas procesos un tādejādi saņemt maksimālu atdevi no produkcijas. Bet drifta un apļa sacīkšu laikā iegūtā informācija paceļ Sailun Tires produkciju augstākā līmeni, norādot inženieriem uz nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Apkārtējās vides aizsardzība

ASV apkārtējās vides aģentūra konstatēja, ka noteiktos apstākļos dažu smagā autotransporta riepu modeļi spēj samazināt kaitīgo slāpekļa oksīda izmešu daudzumu atmosfērā un patērētās degvielas daudzumu par 3 un vairāk procentiem. Tāpat Sailun piedāvā dažus riepu modeļus ar zemu rites pretestību, kurām ir kompānijas SmartWay sertifikāts. Uzņēmuma Sailun EFT programma (Apkārtējai Videi Draudzīgās Tehnoloģijas) – tas ir nepārtraukts ieguldījums apkārtējās vides aizsardzībā un klientu labklājībā, kas palīdz viņiem ne tikai saņemt kvalitatīvu preci par labu cenu, bet vienlaicīgi arī samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi.

Riepu atjaunošanas tehnoloģijas

Uz Sailun riepu ražošanas sasniegumiem un tehnoloģijām balstītā riepu pārstrādes Demonstrēšanas bāze Cindao (Qingdao), Ķīnā, sniedz ieguldījumu optimizētās tehniskās platformas izstrādē riepu atjaunošanas un pārstrādes industrijā, būtiski samazinot atstrādāto riepu skaitu un ieviešot šajā jomā informāciju tehnoloģijas. Ar riepu ražošanas tehnoloģiju sintēzes palīdzību un to daudzfunkcionālo izmantošanu, bāze izstrādā jaunus produkcijas utilizācijas modeļus.

Demonstrēšanas bāzes pamatā ir vietējo un ārzemju ekspertu pieredze, kuri specializējas riepu atjaunošanas jomā. Izstrādņu pamatā ir visprogresīvākā starptautiskā riepu aukstās atjaunošanas sistēma un šīs jomas inovācijas.

Pateicoties Demonstrēšanas bāzes darbam, savu laiku nokalpojušās riepas nepiesārņo apkārtējo vidi, bet gan tiek pārstrādātas dažādas izejvielās, kuras vēlāk tiek plaši izmantotas ķīmiskajā un vieglajā rūpniecībā, celtniecības un transporta jomā.

Skatīt Sailun riepu izmērus un cenas

« atpakaļ
http://www.pkp.lv