Smērvielas

Key Point veikalos Jūs variet iegādāties augstākās kvalitātes Comma produkciju

Izvēloties eļļas un autoķīmiju ļoti svarīgi ņemt vērā ražotāju rekomendācijas.

CV Grease

CV Grease

Vidēja biezuma molibdēna disulfīda (MoS2- 3%) smērviela uz litija bāzes. Liels darba temperatūru diapazons -20 °C - +120 °C. Paredzēta lietošanai `nemainīga ātruma` un homokinētiskos savienojumos. Labi atgrūž ūdeni, aizsargā pret koroziju, lietojama savienojumos ar polimēru materiāliem.

Turntable Grease

Turntable Grease

Seglu iekārtas smērviela smagajām automašīnām uz litija bāzes ar molibdēna disulfīda piedevu. Ļoti liela ūdens noturība, nodrošina ilgu starp servisu intervālu, iztur lielas `pīķa` slodzes. Vidēja biezuma.

High Performance Bearing Grease

High Performance Bearing Grease

Augstas kvalitātes litija smērviela smagiem darba apstķļiem, paredzēta visiem rites gultņiem. Lieliski pasargā no nodiluma un paildzina gultņu kalpošanas laiku. Darba temperatūra no - 25 °C - +120 °C

Fluid Grease

Fluid Grease

Augstvērtīga šķidrā smērviela uz kalcija bāzes ar lielu spiedienu noturību. Ideāla centralizētajām eļļošanas sistēmām. Neoksidējas.

Copper Ease

Copper Ease

Universāls karstumizturīgs līdzeklis - pasargā dažādas detaļas no ieķīlēšanās lielā temperatūru diapzaonā -40 °C - +1150 °C. Efektīvi aizsargā metāliskās daļas no korozijas un ieķīlēšanās, nenoskalojas un nenodeg no detaļām. Izmantojams bremžu suprtu detaļās, izplūdes sistēmās un dažādos citos savienojumos. Vienkārši lietojams ar papildus trubiņu vieglākai piekļuvei grūti sasniedzamās vietās.

Spray Grease

Spray Grease

Aizsargā un ieeļļo ķēdes, trosītes, savienojumus, atslēgas u.c. Savienojumus un mehānismus. Vienkārši lietojams ar papildus trubiņu vieglākai piekļuvei grūti sasniedzamās vietās.

Silicone Spray

Silicone Spray

Universāla silikona smērviela, paredzēta automašīnu durvju gumiju iesmērēšanai un cietiem nolūkiem. Pasargā virsmas no salipšanas, čīkstoņas, korozijas un sasalšanas ziemā. Nesmērējoša.

White Grease

White Grease

`Baltā`smērviela. Ūdens un karstuma noturīga smērviela uz litija bāzes, ieeļļo un aizsargā gultņus, eņģes u.c. kustīgas daļas. Nenotek. Vienkārši lietojams ar papildus trubiņu vieglākai piekļuvei grūti sasniedzamās vietās.

« atpakaļ

http://www.pkp.lv