FALKEN EUROWINTER HS449

FALKEN FALKEN EUROWINTER HS449

Izvēlies izmēru

Neradžotas ziemas riepas, kas īpaši domātas braukšanai pa sniegu, ledu un slapjdraņķī. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, saķeres īpašības uzlabotas par 11%.

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 58.70€ Kur nopirkt
F
C
71
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
EUROWINTER HS449

FALKEN Eurowinter HS449


 Eurowinter HS449 protektors

Falken Eurowinter HS449 ir neradžotas ziemas riepas, kuras ir speciāli izstrādātas braukšanai pa sniegu, ledu vai slapjdraņķī. Strādājot pie šīm riepām, japāņu zinātnieki pievērsa vislielāko uzmanību saķeres uzlabošanai uz sniega un slapjas virsmas. Testi, kuri tika veikti uz Japānas arhipelāga Hokaido salas, pierādīja, ka Falken Eurowinter HS449 ir piemērotas pat visbargākajiem ziemas apstākļiem. Riepu nosaukums "HS449" ietver sevī desmit uzlabojumus, kuri ir veikti attiecībā uz "HS439" riepām, un ir skāruši riepas konstrukciju, sastāvu un protektoru.

Falken Eurowinter HS449 gumijas masas sastāvā ir palielināts "Silica" komponenta daudzums, kas, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, ļauj uzlabot saķeres īpašības par 11%. Savukārt jaunie polimēri palīdzēja uzlabot riepas noturību par 13% salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

Tehniskie risinājumi

Tāpat uzņēmuma Falken inženieri īpaši papūlējās uzlabot bremzēšanas īpašības uz sniega, palielinot protektora rievu skaitu par 45%. Uzlabots ir arī riepas protektora zīmējums, kurā tiek pielietots jauns trīsdimensionālo zigzagveida lameļu izvietojuma princips, saķeres īpašību uzlabošanai uz sniega un ledus. Savukārt trīsdimensionālās, stabilizējošās ribas optimizē riepu nodilumu un padara to vienmērīgāku. Tāpat Falken inženieri ir parūpējušies par autovadītāju komfortu, samazinot riepas ārējo trokšņa līmeni, pielietojot piecu savstarpēji nobīdāmo protektora bloku principu.

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

FALKEN Eurowinter HS449

Falken Eurowinter HS449 svarīgākās īpašības:

Lai saīsinātu bremzēšanas ceļu uz sniega, riepu protektora rievu skaits ir palielināts par 45%

Jaunais, trīsdimensionālais protektora kārtainās struktūras zigzags uzlabo arī vilci un saķeri uz sniega un ledus.

Optimizētais trīsdimensionālo lameļu izvietojums palīdz saīsināt bremzēšanas ceļu, uzlabot vadāmību un veicina vienmērīgu nodilumu.

Katra piektā bloka nobīde noteiktā intervālā pazemina riepas trokšņa līmeni, vienlaicīgi uzlabojot braukšanas komfortu.

Pateicoties optimizētajai uzbūvei, Falken Eurowinter HS449 garantē lielisku virziena noturību.

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv