YOKOHAMA W.DRIVE V902A

YOKOHAMA YOKOHAMA W.DRIVE V902A

Izvēlies izmēru

Premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektoru. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā sastāva, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti. Izmēriem līdz 18 collām.

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 101.50 Kur nopirkt
F
C
74
YOKOHAMA

Ar YOKOHAMA riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
W.DRIVE V902A

YOKOHAMA W.drive V902 A/B


W.drive protektors

Yokohama W.drive V902 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku protektora zīmējumu. Galvenā šo riepu priekšrocība slēpjas gumijas uzlabotajā komponentā, pateicoties kuram tās saglabā maksimālu elastību pat viszemākajās temperatūrās, nodrošinot lielisku saķeri un stabilitāti braucot.

Yokohama W.drive riepas dāvās jums jaunas emocijas!

W.drive V902 riepas tika izstrādātās, izmantojot lielmēroga modelēšanas tehnoloģijas, kuras ļauj apvienot vienā modelī veselu rindu priekšrocību – daudzšķautnainās, zigzagveida 3D rievas, kā arī asimetrisko protektora zīmējumu un tā dizaina funkcionalitāti.

W.drive sastāvā ietilpst jaunākās paaudzes silīcija oksīds (silica) - microsilica, kurš tiek izmantots Yokohama patentētajā Zeruma™ ķīmiskajā savienojumā. Tas ir ķīmisks reaģents, kurš nodrošina vienmērīgu ‘’silica’’ sadali visā gumijas masā, ļaujot elastīgajiem polimēriem nodrošināt riepas elastību zemās temperatūrās.

Asimetriskais protektora dizains nodrošina maksimālu raksturlielumu sabalansētību uz sausas, slapjas vai sniegotas virsmas.

«V 902» modelis tiek ražots divās modifikācijās: V902A un V902B, kuras viena no otras atšķiras ar papildu elementiem protektora zīmējumā. «A» modifikācija iekļauj sevī lielāko daļu tipveida izmēru līdz 18 collām, savukārt «B» modifikācija no 19 collām un augstāk.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas V902A


Skatīt pieejamos izmērus un cenas V902B


Riepu raksturlielumi:

  • 1. protektora iekšējā daļā sastāv no vidējas cietības blokiem un augstas efektivitātes lamelesem saķerei uz sniega;
  • 2. protektora ārējā daļa sastāv no paaugstinātas cietības blokiem drošai pagriezienu veikšanai uz sausas virsmas;
  • 3. optimāli izvietotie taisnie kanāli efektīvi izspiež ūdeni un dubļus no kontakta virsmas, saglabājot tās maksimālo laukumu;
  • 4. optimizētās grunts aizķeru sānu rievas efektīvi izspiež sniegu un dubļus, uzlabojot saķeri un palielinot malas efektu;
  • 5. riepas gumijas masas sastāvā ietilpst īpašais “microsilica ” komponents, kurš nodrošina riepas elastību zemās temperatūrās.
YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B

YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B YOKOHAMA W.drive V902 A/B

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv