YOKOHAMA W.DRIVE (WY01)

YOKOHAMA YOKOHAMA W.DRIVE (WY01)

W.DRIVE (WY01)
Izvēlies izmēru

Šo riepu raksturo laba vadāmība gan uz slapjas, gan sausas ceļa virsmas. Riepa garantē augstu drošības līmeni visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 112.30€ Kur nopirkt
E
B
72
YOKOHAMA

Ar YOKOHAMA riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
YOKOHAMA W.drive WY01

JAPĀŅU KVALITĀTE

Riepas raksturo laba vadāmība kā uz slapja ceļa, tā arī uz sausa seguma. Riepas garantē augstu drošības līmeni pat visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

Japāņu inženieri aprīkojuši WY01 riepas ar V-veida simetrisku virzienveida protektora zīmējumu, kurš nodrošina vienmērīgāku slodzes sadalījumu kontakta laukumā. Pateicoties tam, riepas daudz labāk pārnes paaugstinātas slodzes. Turklāt, ārējās slodzes vienmērīgais sadalījums nodrošina maksimāli lielu kontakta laukumu, kā arī tā stabilitāti neatkarīgi no ceļa apstākļiem. Tas nodrošina lielisku saķeri uz piesniguša seguma, kas ļauj sasniegt augstu ieskrējiena un bremzēšanas efektivitāti uz daudzo aso sazobes šķautņu rēķina.

Protektora zīmējums sastāv no četriem pamatelementiem – divām centrālajā daļā izvietotām gareniskām ribām (1), kā arī divām plecu zonām (2). Šīs protektora daļas atšķirības pazīme ir pašu japāņu inženieru izstrādāto – protektora centrālajā daļā izvietoto 3D-lameļu tehnoloģijas izmantošana. Šīs lameles, saskaroties ar virsmu, ne tikai veido daudzas sazobes papildus šķautnes, bet arī, ķeroties viena pie otras, būtiski uzlabo protektora bloku stingrību, kas uzlabo riepu saķeri ar piesnigušu un apledojušu virsmu. Riepas aprīkotas ar augstas efektivitātes drenāžas sistēmu, kura sastāv no trīs gareniskām (3) un daudzām šķērseniskām (4) rievām, kuru platums palielinās uz protektora malām. Rezultātā drenāžas sistēma viegli tiek galā ar liela sniega un ūdens daudzuma novadīšanu no kontakta laukuma.

Micro-Silica tehnoloģija nodrošina augstu protektora izturību pret augstu temperatūru iedarbību un lielisku elastību zemās temperatūrās.

WY01 riepas karkass tika izstrādāts, ņemot vērā automašīnu lielo svaru, un atšķiras ar sarežģītu daudzslāņainu konstrukciju. Tajā tika izmantots divslāņu metālkords no tērauda ar misiņa pārklājumu. Japāņu inženieri pielietojuši arī pastiprinātu karkasa sānu aizsardzību, kas nodrošināta ar neilona šķiedru papildus slāni. Protektora konstrukcija arī ir divslāņu: ārējā daļa sastāv no ekspluatācijas procesā dilstoša gumijas maisījuma ar Micro-Silica, bet iekšējā – no speciāla gumijas slāņa, kas izceļas ar cietību un stiprību. Rezultātā riepa izceļas ar nepārspējamu nodilumizturību un stiprību, un elastību.

Priekšrocības

  • Nodilumizturība un stiprība pret iegriezumiem un pārdūrumiem;
  • Paaugstināta kravnesība
  • Lieliska saķere uz piesniguša seguma;
  • Augsta ieskrējiena un bremzēšanas efektivitāte;
  • Izturība pret augstas temperatūras iedarbību un elastība zemās temperatūrās;
  • Laba vadāmība kā uz slapja ceļa, tā arī uz sausa seguma;
  • Augsts drošības līmenis pat visnelabvēlīgākajos ceļa apstākļos.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 
YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01 YOKOHAMA W.drive WY01

Riepas pamatpriekšrocības

1. Simetrisks V virzienveida protektors
Nodrošina teicamus vilces-saķeres raksturojumus uz dažādiem ceļa seguma tipiem.

2. 3D-lameļu tehnoloģija
Nodrošina lielisku saķeri uz piesnigušiem un apledojušiem segumiem uz daudzo sazobes papildus šķautņu rēķina, kuras veido daudzās lameles.

3. Gumijas maisījums ar Micro-Silica un speciāliem polimērkomponentiem
Riepas teicami turas pretī augstas temperatūras iedarbībai un ir apveltītas ar teicamu elastību pat ļoti zemās temperatūrās.

4. Sarežģīta karkasa konstrukcija
Garantē izcilu nodilumizturību, kā arī stiprību pret iegriezumiem un pārdūrumiem.

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv