FALKEN FK07U 165/70 R1277H

FALKEN FALKEN FK07U

Vieglo automašīnu vasaras riepa. Laba vadāmība un noturība uz slapja ceļa.

Vasaravasara Standarta
Cena: 47.40 Kur nopirkt
F
E
71
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
 

Pirmšķirīgas gaitas īpašības pateicoties harmoniskam protektora dizainam
Kvalitatīvas vasaras riepas lieliskam braucienam

Pirmklasīgs riepas protektora zīmējums nodrošina stūrēšanas precizitāti. Riepas protektorā ir septiņi taisni kanāli, kas garantē komfortu vadīšanas laikā. Centrālais bloks nodrošina gaitas līganumu, bet unikālais W-veida sānu segmentu zīmējums – lielisku virziena noturību.

Riepas cirkulārie kanāli nepieciešami labas sānu stabilitātes nodrošināšanai, savukārt tās protektora asimetriskais zīmējums ar kanāliem nodrošina lielisku vilkmi, neatkarīgi no ceļa apstākļiem.

Nodrošinot bezkompromisa taisnvirziena kustības stabilitāti, šīs riepas ir ļoti klusas bremzēšanas laikā un demonstrē lielisku atsaucību stūres pagriezieniem. Līdzās zemam rites troksnim, šo riepu mūsdienīgais dizains padara automobili daudz stilīgāku un pievilcīgāku.

Galvenās īpatnības

  • Septiņi garenvirziena kanāli
  • Asimetrisks W-veida segmentēts protektora zīmējums
  • Pirmšķirīga taisnvirziena kustības stabilitāte

 

 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu  lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv