FALKEN ZIEX S/TZ01 295/30 R22103W XL

FALKEN FALKEN ZIEX S/TZ01

Izvēlies izmēru

Vasaras sporta riepa apvidus automašīnām izveidota pielietojot jaunākās tehnoloģijas un elektronisku kvalitātes kontroli.

Cena: 200.10 Kur nopirkt
E
C
74

Saņemt konsultāciju par produktu

Riepas
apraksts
Tehnoloģiskie
risinājumi
Testu
rezultāti
Foto/Video
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
ZIEX S/TZ01
Falken Ziez S/TZ01
Falken Sincera TZ01

Falken Ziex S/TZ01 — sportiska vasaras riepa apvidus automašīnām

Falken Ziex S/TZ01 izstrādāta un izgatavota, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un  elektronisku kvalitātes kontroli. Pateicoties rūpīgajai izstrādei, Falken Ziex S/T01 nodrošina augstu komforta līmeni un garantē lielisku kontroli un vadāmību arī braucot lielā ātrumā.

Falken Ziex S/TZ01 sniedz izcilu vadāmību un manevrētspēju, pateicoties spēcīgajiem blokiem riepas plecu zonā.  Pateicoties unikālajam protektora zīmējumam, ar virzienveida asimetrisko dizainu, riepa parāda lielisku sniegumu jebkādos ceļa apstākļos un nodrošina akustisku komfortu.

Oriģinālo  protektora zīmējumu veido liels skaits dziļu rievu, kas būtiski palielina saķeri, efektīvi izvada ūdeni no kontakta laukuma, kā arī pilnībā novērš akvaplanēšanu.

Īpaši izstrādātais protektora gumijas sastāvs palielina riepas nodilumizturību ekspluatācijas laikā.  Speciālā riepas struktūra novērš vibrāciju, kas varētu rasties braucot lielos ātrumos.

Falken Ziex S/TZ01 piemīt sportisks dizains, kas piešķirs unikālu dizainu ikvienai automašīnai. 

Falken Ziez S/TZ01

 

 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem.

Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 
tz01]

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv