FALKEN ZIEX ZE914 ECORUN 225/45 R1895W XL MFS

FALKEN FALKEN ZIEX ZE914 ECORUN

Izvēlies izmēru

Ekonomiska un energoefektīva vasaras riepa. Šī riepa ļauj ietaupīt degvielu, ir noturīga pret akvaplanēšanu un izceļas ar stabilitāti, bremzējot uz sausiem un slapjiem ceļa segumiem.

Vasaravasara Standarta MFS (Disku aizsargājošā mala)
Cena: 108.00€ Kur nopirkt
C
B
71
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
ZIEX ZE914 ECORUN
 

Sportiskums, komforts un ekonomiskums
Energoefektīvas un ekonomiskas vasaras riepas

Ziex ZE914 EcoRun – tās ir degvielu ekonomējošas hibrīda riepas. Ekonomiju nodrošina speciāla komponente gumijas maisījuma sastāvā. Tā ir jaunās paaudzes, inovatīva sportisko riepu koncepcija, kas nodrošina lielisku vadāmību sausā laikā, saķeri slapjā laikā, zemu rites pretestību un, papildus visam, arī stūrēšanas komfortu.

Šīm riepām ir asimetrisks protektora zīmējums ar četriem taisniem kanāliem, kas uzlabo noturību pret akvaplanēšanu un dubultu ribu konstrukcija ar paaugstinātu cietību, kas nodrošina labu stabilitāti sausā un slapjā laikā.

Iedobumi un lameles kas ir izvietotas visā riepas platumā, nodrošina vienmērīgu protektora nodilumu, stūrēšanas komfortu un papildus vilkmi. Asimetriskais protektors riepu plecu zonās un četras gareniskās rievas garantē maksimālu saķeres līmeni ar ceļu, uzlabo ūdens uzsūkšanu un novadīšanu no kontakta laukuma, kā arī vadāmību un bremzēšanu slapjā laikā. Protektora cietie bloki uzlabo virziena noturību un sniedz papildus sportiskumu izbraucot līkumus.

ZE914 EcoRun – tās ir lieliskas automobiļu riepas, kuru izstrādē īpaša uzmanība ir pievērsta komfortam. Tās ir paredzētas tiem, kuriem nepieciešama degvielas ekonomija.

 

Interaktīvs


Falken Special eyes® nodiluma indikatori, kas brīdina par nepieciešamību nomainīt riepas

Falken kompānija ir izstrādājusi jaunu sistēmu, kas autovadītājiem ziņo par riepu nodiluma pakāpi. Special eyes®, pateicoties drošiem indikatoriem, kas iestrādāti riepās, ļauj izvairīties no varbūtībām un minējumiem par nepieciešamību nomainīt riepas.

Falken riepas Ziex 914, Ziex912 un Sincera SN828 ir aprīkotas ar īpašiem padziļinājumiem protektora virsmā, kas nodiluma rezultātā maina savu formu, atbilstoši protektora augstuma izmaiņām.

Lieliski raksturlielumi

 • Teicams saķeres līmenis
 • Zems rites trokšņu līmenis
 • Pazemināta rites pretestība
 • Īpaši piemērotas sportiskam vadīšanas stilam
 • Ar speciāliem riepas nodiluma indikatoriem
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 
Ziex ZE914 īpašības
 
 1. EcoRun komponente
  Izstrādāta, lai nodrošinātu optimāli zemus rites pretestības rādītājiem. Tas nozīmē, ka ar šīm riepām var veikt lielākus attālumus, patērējot mazāk degvielas.
 2. Asimetrisks protektora zīmējums
  Asimetriskais protektora zīmējums nodrošina zemu rites pretestības līmeni
 3. Nošķelti stūri
  Samazina spiedienu uz kontakta laukumu, tā nodrošinot vienmērīgu nodilumu.
 4. Platas gareniskās rievas
  Labākai noturībai pret akvaplanēšanu un stabilitātei uz slapja ceļa seguma.
 5. Cietas vidējās un centrālās ribas
  Uzlabo stūrēšanas stabilitāti sausā un slapjā laikā, pie īpaši lieliem braukšanas ātrumiem.
 6. Special Eyes® indikatori
  Nodiluma indikatori, kas ziņo par nepieciešamību nomainīt riepas.
 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv