GT RADIAL CHAMPIRO VP1 165/70 R1481T

GT RADIAL GT RADIAL CHAMPIRO VP1

Izvēlies izmēru

Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa, kas nodrošina komfortu, kontroli, drošību un ilgu nobraukumu jebkuros laika apstākļos.

Vasaravasara Standarta
Cena: 31.70€ Kur nopirkt
E
C
70

Saņemt konsultāciju par produktu

14723
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Riepas
apraksts
Tehnoloģiskie
risinājumi
Testu
rezultāti
Foto/Video
GT RADIAL

Ar GT RADIAL riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
CHAMPIRO VP1

champiro VP1

Īsi par īpašībām
 

GT RADIAL Champiro VP1 Champiro VP1 ir universāla vissezonas riepa ar harmonisku vienojošo komfortu, drošu saķeri ar ceļu, drošību un nodilumizturību jebkuros laika apstākļos.

Īpaša protektora raksta ģeometrija, riepas konstrukcijas un unikālo komponentu  saskaņa konkrētajam modelim  nodrošina lieliskus ekspluatācijas raksturojumus. Protektora zīmējuma datora modelētais dizains nodrošina lielisku vadāmību, viendabīgu dilumu un drošu saķeri ar ceļu. Nepārtraukta centrālo bloku rinda palielina kursa noturību un paātrina atpakaļ saikni. Četras platas garenrievas kopīgi ar milzīgu lameļu skaitu, nodrošina maksimāli strauju ūdens novadīšanu no protektora un ceļa saķeres zonas. Unikālie piemaisījumi riepas gumijas sastāvam, ļauj palielināt saķeri ar slapja ceļa segumu un palielināt riepas GT Radial Champiro VP nodilumizturību. Speciālo materiālu izmantošana riepas karkasa nostiprināšanā un optimāla iegriezumu robu ģeometrija nodrošina lielisku cietību un izturību pret dažādiem ārējiem bojājumiem. Inovatīva gumijas sastāva un unikāla protektora zīmējuma savietojums pagarina riepas noskrējienu, uzlabo saķeri ar slapju ceļa segumu un rada daudz vienmērīgāku dilumu un minimālu rites pretestību. Blīvs sānu zīmējums samazina riepu dilšanu un paātrina stūres griešanas straujumu ceļa līkumu izbraukšanā  un dažādu šķēršļu pārvarēšanas procesā. Perifērās rievas ar perpendikulāro zīmējumu palielina vadāmību uz slapja ceļa. Samazināt riepas rites troksni palīdz unikāla dažāda dziļuma un formas lameļu sistēma. Riepai ir lieliskas bremzēšanas īpašības. Tā atbilst kvalitātes normām un ekoloģijas standartiem.

GT Radial Champiro VP1 īpašības un priekšrocības
Īpašība Priekšrocība
Četras garenrievas Efektīva ūdens novadīšana un akvaplanēšanas riska samazināšana
Stingri plecu bloki ar gareniskiem kanāliem Augsta sānu cietība, kas piemērota straujai līkumu izbraukšanai un lieliskai manevrētspējai
Vienlaidus, nepārtraukta  vidējā riba Augsta kursa noturība
Protektora bloku optimizēts dizains ar profilētiem kanāliņiem un lamēlēm Lieliska saķere ar slapju segumu un zems rites troksnis
Uzlabots gumijas sastāvs Lieliska saķere ar slapju un sausu ceļu, zema rites pretestība un izcila manevrētspēja

 GT RADIAL Champiro VP1

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv