PIRELLI P ZERO NERO 205/40 R1784W XL FSL

PIRELLI PIRELLI P ZERO NERO

Izvēlies izmēru

Riepas ar lielisku ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām - auto tūninga cienītājiem, kā arī vadītājiem, kas dod priekšroku sportiskai braukšanai

Vasaravasara UHP FSL (Disku aizsargājošā mala)
Cena: 102.40 Kur nopirkt
F
B
72

Saņemt konsultāciju par produktu

10130
2.jpg
Riepas
apraksts
Tehnoloģiskie
risinājumi
Testu
rezultāti
Foto/Video

Ar PIRELLI riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

LOGOS
P ZERO NERO
Pirelli Zero Nero 

Pirelli PZero Nero - riepas, kas ir lieliski piemērotas tūningam, kā arī Jūsu automobiļa ārējā izskata uzlabošanai. Tās atbilst vissmalkākajām prasībām attiecībā uz ārējo izskatu un tehniskajām īpašībām, kā arī piedod automobīlim īpaši estētiski izsmalcinātu un individuālu izskatu.

PZero Nero riepas ar asimetrisku protektoru – lieliska izvēle auto tūninga cienītājiem, kā arī vadītājiem, kas dod priekšroku sportiskai braukšanai. Šīm riepām piemīt augsta manevrētspēja, sniedzot patiesu automobiļa vadīšanas baudu. Vizuāli pievilcīgais, nestandarta protektors garantē lielisku saķeri ar mitru un sausu ceļu segumu, nodrošina stabilitāti līkumos, kā arī samazina akvaplanēšanas risku.

PZero Nero nodrošina lielisku vadāmību un daudz īsāku bremzēšanas ceļu, salīdzinot ar līdzīgiem konkurējošiem modeļiem, un tām piemīt pārliecinošas gaitas īpašības, braucot lielā ātrumā – šīs ir galvenās šo, ar lieliskiem parametriem un pievilcīgu izskatu apveltīto, riepu īpašības.

Protektora dizains

PZero Nero riepas nozīmē efektīvu kontroli gan uz mitra, gan sausa ceļu seguma, ko nodrošina ļoti pievilcīgais un augsti tehnoloģiskais protektors.

Protektora bloki ar atšķirīgo zīmējumu riepu plecu daļās garantē ātru reakciju līkumos, kā arī lielisku saķeri uz sausa un mitra ceļu seguma.

Četras gredzenveida rievas efektīvi piedalās ūdens novadīšanas procesā no riepas kontakta laukuma, nodrošinot drošu bremzēšanu jebkuros laika apstākļos, kā arī lielisku vadāmību pat lielos ātrumos.

Rekomendē autoražotāji automobiļu aprīkošanā:

Jaguar, Lancia, Mazda, Mercedes, Peugeot, Saab, Seat, Skoda   

 

Galvenie tehniskie risinājumi

Īpašības Funkcijas Priekšrocības

1 - Viscaur platas ribas un asimetrisks protektora zīmējums

 

 

Paaugstināta protektora stingrība un noturīgs riepas kontakta laukums.

 

 

Ātra reakcija uz stūres pagriezieniem un uzlabota saķere ar ceļu

 

 

Augsti tehnoloģiska profila struktūra Vienmērīga spiediena sadalīšana kontakta laukuma zonās Droša bremzēšana jebkuros laika apstākļos un pie jebkura ātruma
Optimizēts gumijas maisījuma sastāvs Noturība pret jebkādām termālām iedarbībām Efektīva kontrole gan uz sausa, gan uz mitra ceļa seguma
EKSPLUATĀCIJAS ĪPAŠĪBU TABULA
Sports 3
Bremzēšana 4
Mitrs ceļš 5
Komforts 4
1 - normāli 2 - labi 3 - ļoti labi  4 - lieliski 5 - izcili

Testu rezultāti

Žurnāls Datums Modelis un izmērs Rezultāts
2013 P ZERO NERO  225/35R18 IZCILAS

Interaktīvs   Nero- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv