FALKEN AZENIS FK453

FALKEN FALKEN AZENIS FK453

Izvēlies izmēru

Izcilā Falken jaunās paaudzes Ultra High Performance klases riepa balstās uz vismodernākajām trokšņu slāpēšanas tehnoloģijām, nodrošinot klusu un komfortablu gaitu. Izstrādāta visjaunākās paaudzes automašīnām.

Vasaravasara UHP MFS (Disku aizsargājošā mala)
Cena: 90.00 Kur nopirkt
F
B
71
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
AZENIS FK453
 

Augstākās tehnoloģijas uz ceļiem
Pilnīgi jaunas, augsti efektīvas sportiskās riepas

Zīmola flagmanis – riepa Falken Azenis FK453 – ir sešu izstrādes darba gadu, daudzu sacīkšu trasēs noripotu kilometru tūkstošu, kā arī garu testa braucienu rezultāts.

Iespaidīgajā protektora zīmējumā dominē garenrievas- trīs platas un viena šaura. Kopīgi ar jauktajām lamelēm protektora plecu daļā, jaunais zīmējums palīdz efektīvi novadīt lielu ūdens daudzumu un demonstrē izcilu noturību pret akvaplanēšanu. Kopā ar noapļoto plecu zonu, kas šādi veidota, lai palielinātu riepas kontakta laukumu, tehnoloģiju NUR-Spec (gumijas sastāvs un protektora zīmējums izstrādāti, apkopojot datus un pieredzi, kas uzkrāta piedaloties 24 stundu sacīkstēs Nirburgringā (Nürburgring) ar dubulto, nosedzošo slāni, riepām ir būtiski uzlabota taisnvirziena stabilitāte lielos braukšanas ātrumos. Daudz lielākā riepas ārējās malas cietība ļauj uzlabot līkumu izbraukšanu, savukārt mainīgie protektora bloki ar nobīdes fāzēm samazina trokšņa līmeni.

Radot Azenis FK453 ir atrisināta virkne problēmu, kas saistītas ar balansa meklējumiem starp riepu mīkstumu, kas nepieciešams saķerei uz slapja ceļa segumiem, ilgstoša kalpošanas laika vajadzībām, kā arī maksimālu efektivitāti uz ceļa. Jaunā NUR-Spec sastāva piedeva Silica nodrošina uzlabotu vadāmību un lielisku saķeri jebkādos ceļa apstākļos.

Rezultātā, Azenis FK453 – tā ir ambicioza Falken desmit gadus ilgas autosporta pieredzes kulminācija.

 

Maksimāls High Performance tehnoloģiju līmenis

Galvenās īpatnības:

 • Maksimāls jūtīgums uz stūres pagriezieniem
 • Zems trokšņu līmenis braucot jebkādā ātrumā
 • Augsts stabilitātes un drošības līmenis
 • Drošība un stabilitāte braukšanas joslu maiņas laikā
 • Augsta stabilitāte straujos līkumos
 • Izcila noturība pret akvaplanēšanu
 • Uzlabota vadāmība uz slapja ceļa seguma
 • Saīsināts bremzēšanas ceļš
 • Ātruma indekss Y (vairāk nekā 300km/h)
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

Azenis FK453 uzbūves īpatnības
 1. Riepas plecu zonas noapaļotā forma nodrošina uzlabotu reakciju un atsaucību uz stūres pagriezieniem. Tas garantē būtiski labāku stabilitāti braucot lielos ātrumos.
 2. NUR-Spec uzbūvi raksturo dubultais, pastiprinātais bezšuvju neilona segums, pateicoties kuram riepa lieliski uzvedas pie maksimāliem braukšanas ātrumiem.
 3. Sānos izvietotais neilona slānis.
Azenis FK453 protektora elementi
 

 

 1. Protektoram ir trīs platas garenrievas ūdens novadīšanai, tā uzlabojot noturību pret akvaplanēšanu.
 2. Plecu zonās iestrādātās šķautnes, kas daudz efektīvāk nekā parastie protektori sarauj ūdens plēvīti, tā nodrošināt labāku vadāmību uz slapja ceļa seguma un stabilitāti pie lieliem braukšanas ātrumiem.
 3. Ārējām malām ir lielāka cietība, lai uzlabotu stabilitāti līkumos.
 4. Optimāls protektora bloku izvietojums nodrošina labāku akustisko komfortu.
 

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv