FALKEN ESPIA EPZ2SUV 225/65 R17106R XL

FALKEN FALKEN ESPIA EPZ2SUV

ESPIA EPZ2SUV
Izvēlies izmēru

Riepa Espia EPZ II ir izstrādāta speciāli Skandināvijas tirgum, kļūstot par novitāti Falken ekstremāliem sniega apstākļiem paredzēto riepu klāstā. Līdztekus ''M+S'' un ''sniegpārslas'' marķējumam, šī riepa piesaista uzmanību ar jauniem dizaina elementiem, kuri nodrošina labāku saķeri uz sniega, ledus, aukstiem un slapjiem ceļiem.

ZiemaZiema Mīksta
Cena: 131.10 Kur nopirkt
E
E
70
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png

FALKEN Espia EPZ

Espia EPZ2 protektors

 

Pateicoties inovatīvajai 4D Nano Design tehnoloģijai, jaunās ziemas riepas Falken Espia EPZ II garantē vieglajām un SUV klases automašīnām labāku vilkmi un bremzēšanas īpašības reģionos ar Skandināvijai raksturīgu klimatu.

Falken Espia EPZ II var piemeklēt gana vieglajām, gan arī SUV klases automašīnām, iegūstot efektivitāti ekstremāliem ziemas apstākļiem uz sniega un ledus.

Īpaši Skandināvijas klimata tirgum radītā Falken Espia EPZ II ir jaunākais ieguvums Falken ekstremāliem sniega laikapstākļiem izveidotajā riepu modeļu līnijā. Ar ''M+S'' un ''sniegpārsliņu'' marķētā EPZ II izceļas ar atsevišķiem dizaina elementiem, kas ļauj uzlabot saķeri uz sniega, ledus, mitriem un aukstiem ceļiem. Pateicoties 4D Nano Design tehnoloģijai, kā arī ražotāju atrastajām dizaina formām un riepas konstrukciju un komponentus optimizējošiem risinājumiem, Falken ir spējis jūtami uzlabot jaunā modeļa saķeres un kontroles kvalitāti. Bremzēšanas īpašības uz ledus ir uzlabotas par 10%, vilkmes īpašības uz ledus – par 25%, savukārt bremzēšanas īpašības uz slapja ceļa seguma ir uzlabotas par 10%.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

 

Tehniskās īpašības

Lielāks nobraukums

protektora ACP raksts nodrošina labāku cietības sadali

Labāka vadāmība

jaunās kanjonveida lameles palielina bloku cietību, palīdz saglabāt nemainīgu spiedienu kontakta laukumā un samazina izslīdi

Augstāks komforta līmenis

apaļais profils ļauj vienmērīgāk sadalīt spiedienu kontakta laukumā un samazina izslīdi

Labāka kontrole pagriezienos un uz slīpām virsmām

Samuraja asmens Protektora bloku šķautnes ir radītas, lai palielinātu sānu virsmu un noturētu noblietēto sniegu kontakta laukumā

Kontrole un saķere uz visu veidu ceļa virsmām

4D Nano Design tehnoloģija ar divējādas nozīmes komponentu: Cieti bloki (kontrole) apvienojumā ar pielāgošanos ceļa virsmai (saķere)

Garantēta drošība tālos pārbraucienos

Krusteniskās rievas: Saspiež sniega slāni, lai radītu tīklu no protektora raksta nospiedumiem, kas savukārt automātiski ļauj lamelēm uzlabot saķeri un kopējo vilkmi uz sniega.

epz2]

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv