PIRELLI CINTURATO P1 VERDE 195/65 R1591H

PIRELLI PIRELLI CINTURATO P1 VERDE

Izvēlies izmēru

Mūsdienīga vasaras radiālā riepa, kas paredzēta mazām pilsētas automašīnām

Vasaravasara Standarta
Cena: 54.50€ Kur nopirkt
C
B
69

Ar PIRELLI riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

LOGOS
CINTURATO P1 VERDE

 

Cinturato P1 Verde

Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem. 

Pirelli Cinturato

Lai samazinātu riepas skaņu, kā arī auto degvielas patēriņu, Cinturato P1 protektora bloki veidoti neregulāri. Riepas plecu daļā ir izteikti cieti sānu bloki, kas nepieciešami labākai vadāmībai un riepas noturībai pret sānslīdi. Lai mazinātu riepas radīto troksni, protektora vidusdaļas bloki ir savstarpēji nesimetriski, ar dažādu lameļojuma dziļumu un lameļu slīpumu. Trīs plati ūdens novadīšanas kanāli ne tikai atdala riepas  protektoru rindas, bet arī efektīvi veic savu galveno funkciju- ātri un rezultatīvi savāc un novada ūdeni no riepas pēdas – saskares laukuma ar ceļu.

Šāds risinājums nepieciešams, lai pēc iespējas efektīvāk veiktu ūdens drenāžu no riepas saķeres laukuma ar ceļu, tā novēršot akvaplanēšanas risku. Protektora inovatīvais dizains nodrošina lielisku saķeri un paaugstinātu nodilumizturību. Augsto ekoloģiskuma indeksu Pirelli Cinturato P1 Eco ieguva degviela zemā patēriņa un pazemināta riepu trokšņa dēļ.

Galvenie tehnoloģiskie risinājumi

Cinturato P1 RAKSTURLIELUMI FUNKCIJAS STIPRĀS PUSES
1 - Hibdrīdmateriāli un inovatīvs protektora dizains.

Vienmērīgāks protektora nodilums visā riepas kalpošanas laikā

Drošākas uz sausa un mitra ceļa seguma
Riepas elastības kontrole un jauna profila forma Minimāla ārējās vides un sitienu ietekme Paaugstināts vadīšanas komforta līmenis
2 - Optimizēts protektora zīmējums ar īpašu bloku izvietojumu dažādos līmeņos Trokšņu līmeņa samazināšana Zems iekšējo trokšņu līmenis
Jauni materiāli un inovatīvs protektora gumijas maisījuma  sastāvs, aerodinamiskas sānlīnijas un samazināts riepu svars Rites pretestības samazināšana Samazināts degvielas patēriņš un СО2 izmeši
EKSPLUATĀCIJAS RAKSTURLIELUMU TABULA
Efektivitāte uz sausa ceļu seguma 4
Efektivitāte uz mitra ceļu seguma 4
Nobraukums 4
Komforts  5
1 - Normāli 2 - Labi 3 - Ļoti labi 4 - Teicami 5 - Lieliski

Testu rezultāti

Žurnāls Dats Мodelis un izmērs Rezultāti
Cinturato P1 03/12 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 H Testa uzvarētājs
03/12 CINTURATO™ P1™ 185/60 R14 Ļoti labas
01/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 T Ļoti rekomendējamas
03/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 Ļoti labas
03/11 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 V Rekomendējas
03/11 CINTURATO™ P1™ 175/65 R 14 V Rekomendējas
2013 CINTURATO™ P7™ 195/65 R15 7. VIETA

Interaktīvs

P1 P1 P1 P1

Pirelli Cinturato vēsture

CinturatoCinturato bija pirmā Pirelli radiālā riepa ar radiālo karkasa konstrukciju, kuram apkārt uzstādīta brekera lente (Cintura-itāliski josta). Šī konstrukcija riepai ļāva veiksmīgāk noturēt formu pārslodzēs, īpaši smagos ekspluatācijas apstākļos. Tieši konstrukcijas dēļ Cinturato kļuva par īpašu riepu autosporta vēsturē. Vēlāk Cinturato tehnoloģija tika pielietota arī parastajos auto un lauksaimniecības mašīnās. Pirmo Pirelli Cinturato, kas tika izstrādāta pagājušā gadsimta 50. gados pieckārtējais Formulas- 1(1950.- 1957.) čempions Huans –Manuēls Fanhio nosauca par izcilu produktu, kas bija pagrieziena punkts gan riepu industrijā, gan šosejas autosacīkšu vēsturē. Slavenais argentīniešu autobraucējs, bija pārsteigts par Cinturato riepas precīzo vadāmību un kursa noturību, kas krasi atšķīrās no tolaik populārajam diagonālajām riepām. 1968. gadā Pirelli Cinturato sāka pārdot 137 pasaules valstīs.

Cinturato šodiena

Cinturato P1Moderno Cinturato vasaras riepu sērija nozīmē kompromisu starp augstu veiktspēju, auto vadīšanas drošību un pēdējām tehnoloģijām, sasniegumiem apkārtējās vides aizsardzībā. Cinturato sērijas riepas tika izgatavotas dažādos izmēros ar ātruma indeksiem no T līdz Y. Pirelli Cinturato sērija ļauj šīs īpašības piemērot ikvienam auto- no mazās klases pilsētas auto līdz pat prestižam limuzīnam. Green Performance Cinturato gadījumā nozīmē zemu, par 1dB jeb 30% samazinātu riepu skaņas līmeni, rites pretestību kā arī paaugstinātu noturība pret nodilumu, ļaujot apgalvot, ka Cinturato, ir ekspluatācijā ļoti ilglaicīgas riepas, jo kalpo par 30% ilgāk nekā iepriekšējo paaudžu Pirelli riepas. Tradicionālie riepu tehniskie risinājumi šajās riepas harmoniski sadzīvo ar jaunajām ekoloģijas normām, kas iekļaujas Green Performance tehnoloģijā. Cinturato sērijas riepas nodrošina maksimālu kursa noturību uz sausa un slapja ceļa seguma, kā arī efektīgu komforta līmeni. Izmantojot modernās, videi draudzīgās izejvielas, riepas ļauj daudz mazāk kā līdz šim negatīvi iedarboties uz apkārtējo vidi, samazinot CO2 automašīnas atgāzēs, kā arī mazāk kā līdz šim izdalot gumijas putekļus no riepas! Green Preformance tehnoloģijas, ļauj ietaupīt degvielu līdz 4%, jo līdz 20% samazina rites pretestību.

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv