GT RADIAL CHAMPIRO WT-70 135/70 R1570T

GT RADIAL GT RADIAL CHAMPIRO WT-70

CHAMPIRO WT-70

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 24.70€ Kur nopirkt
E
C
70

Saņemt konsultāciju par produktu

Riepas
apraksts
Tehnoloģiskie
risinājumi
Testu
rezultāti
Foto/Video
GT RADIAL

Ar GT RADIAL riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
CHAMPIRO WT-70

GT Radial Champiro WT – neradžojamas radiālās vieglo automobiļu ziemas riepas ar labu vadāmību uz mitra ceļa un sausa, uzsiluša seguma.

Protektora S-veida simetriskais bezvirziena zīmējuma dizains atšķiras ar oriģinālu ārējo izskatu. Protektora zīmējuma centrā atrodas cieta, nepārtraukta riba, kas nodrošina riepām lieliskus virziena noturības rādītājus, kā arī ievērojami samazina rites pretestību. Divas cietas ribas, kas arī izvietotas protektora centrālajā daļā, veido divas rindas ar atsevišķi izvietotiem četrstūra formas blokiem. Attiecībā cits pret citu šie bloki izvietoti šaha lauciņu veidā, kas ir drošs un pārbaudīts trokšņu līmeņa samazināšanas līdzeklis. Atsevišķie bloki, pateicoties savām asajām malām, uzlabo caurbraukšanas īpašības pa dziļu sniegu. Pamata ekspluatācijas īpašību papildus uzlabošanai, pārvietojoties pa sniegotu un apledojušu ceļu, protektors aprīkots ar daudzām S-veida šķērsvirziena lamelēm, kas burtiski iekožas slidenajā ceļa segumā, padarot riepas stabilas, bet pats galvenais – drošas uz apledojušas virsmas.

Protektora plecu zonā atrodas divas atsevišķas bloku rindas, kuru atšķirīgā iezīme ir profila ieliekums, kas ievērojami novērš sānu saduršanas un iegriezumu iespēju.

Pateicoties četrām platām un dziļām gareniskām rievām un šķērsvirziena kanālu sistēmai, caur kuriem noris efektīva ūdens, kūstoša sniega un dubļu novadīšana, GT Radial Champiro WT demonstrē lieliskus protektora pašattīrīšanās rādītājus.

GT Radial Champiro WT īpašības un priekšrocības
Īpašības Priekšrocības
Oriģināls protektora S-veida simetriskais bezvirziena zīmējuma dizains Lieliska saķere ar sniegotu virsmu, stabilitāte uz apledojušas virsmas
Nepārtraukta stingra riba Lieliskas virziena stabilitātes un pazeminātas rites pretestības nodrošināšana
Liels bloku daudzums ar asām malām un četrstūra formu Augsti caurbraukšanas rādītāji uz sniegota ceļa
Daudz viļņveida lameles ar asām malām Papildus uzlabota saķere ar mitru ceļa segumu
Mainīgs bloku izvietojuma solis Samazināts trokšņu līmenis, augsts akustiskais komforts

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv