FALKEN EUROWINTER HS435 145/70 R1371T

FALKEN FALKEN EUROWINTER HS435

Izvēlies izmēru

Ziemas riepa, kas radīta braukšanai pa sniegu un ledu, kā arī bezsniega apstākļos. Nodrošina augstu komforta līmeni un labu saķeri.

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 37.10 Kur nopirkt
G
C
70
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
EUROWINTER HS435

FALKEN Eurowinter HS435


FALKEN Eurowinter HS435

Ziemas riepa vieglajām automašīnām

Ar datormodelēšanas metodes palīdzību izstrādātajai un, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ražotajai Eurowinter HS435 riepai piemīt lieliski ekspluatācijas raksturojumi, un tā braucot nodrošina augstu komforta līmeni.

Riepa nodrošina teicamu saķeri ar ziemas ceļa segumu – ar sablīvētu sniegu, uz apledojuša ceļa. Tas panākts pateicoties protektora unikālajam gumijas maisījumam – tas satur jaunāko optimizēto Silica komponenti, kura uzlabo saķeres raksturojumus, padarot riepu elastīgu pat zemās temperatūrās.

Daudzās lameles protektora zīmējumā nodrošina lielisku saķeri.

Falken Eurowinter HS435 riepas centrālā riba ļauj tai saglabāt virziena noturību taisnvirziena kustībā, precīzi reaģējot uz stūres pagriezieniem.

Protektoram ir oriģināla, speciāli izstrādāta struktūra, kura ļauj uzlabot saķeres raksturojumus, kā arī saīsināt bremzēšanas un ieskriešanās ceļu.

Riepām piemīt teicami raksturojumi noturībai pret akvaplanēšanu, kas panākts ar lielāku attālumu starp protektora blokiem, ar kā palīdzību notiek efektīva pašattīrīšanās, pateicoties diviem taisniem gredzenveida kanāliem plecu zonā un diviem centrālajā zonā izvietotiem zigzag kanāliem.

 
 
 
 

Falken – Nirburgringas (Nürburgring) 24 stundu sacīkstes oficiālais sponsors

ADAC 24 stundu sacīkste Cīrihē kopš 1970.gada notiek Nirburgringas trasē - Nordschleife sacīkšu trases un Grand Prix posma kombinācija ar kopējo garumu vairāk kā 25 kilometri. Maršruta garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automašīnām ar summāro vadītāju skaitu komandās vairāk kā 700 cilvēku.

Starta laukuma izmērs un vairāk kā 200 000 cienītāju piesaistošās sacīkstes, padara šīs 24 stundu sacīkstes par lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

Falken Eurowinter HS435 riepas īpašības:

  • Protektora struktūra veicina būtisku bremzēšanas un ieskriešanās ceļa saīsināšanos;
  • Protektora zīmējuma dizains – virzienveida, nodrošina teicamu saķeri ar ceļa segumu;
  • Viļņveida lameles pastiprina saķeres raksturojumus;
  • Riepas centrālā riba nodrošina augstu virziena noturību taisnvirziena kustībā;
  • Garenisko un zigzag rievu sistēma no kontakta laukuma efektīvi novada ūdeni, dubļus un slapju sniegu, minimizējot akvaplanēšanas risku;
  • Oriģināls gumijas maisījums ar Silica saturu, pateicoties kuram pastiprinās saķere ar ceļu un riepa paliek elastīga pat zemās temperatūrās.

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv