FALKEN ESPIA EPZ 215/50 R1791Q

FALKEN FALKEN ESPIA EPZ

Izvēlies izmēru

Riepa garantē nevainojamas vilkmes īpašības pat visbargākajos laikapstākļos. Īpašās kanjonveida lameles un mikrostikla šķiedras gumijas maisījuma sastāvā ļauj EPZ 'iecirsties' ledū un nepakļāvīgajā sniegā, nodrošinot bezradžu alternatīvu tradicionālām ziemas riepām.

ZiemaZiema Mīksta
Cena: 96.30 Kur nopirkt
E
F
74
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
ESPIA EPZ

FALKEN Espia EPZ


Espia EPZ protektors

Ziemas riepas Falken Espia EPZ ar simetrisku protektora zīmējumu nodrošina automobilim lielisku saķeri pat vissarežģītākajos  laikapstākļos. Tas ir iespējams pateicoties kanjonformas lamelesem, kuri palīdz riepai noturēt stabilitāti uz ceļa tikpat labi kā tas sanāk radžotām riepām.

Falken Espia EPZ riepas no citām atšķiras arī ar ilgu ekspluatācijas periodu. Tās var nokalpot vairākas sezonas pat visnelabvēlīgākajos apstākļos. Turklāt, pateicoties īpašajai "pretnovecošanas" tehnoloģijai, Falken Espia EPZ riepas ir noturīgas pret mehāniskiem virsmas izliekumiem un ultravioleto starojumu.

Šo riepu protektora uzbūve arī ir īpaša. Protektora zīmējuma centrālajā daļā bloki ir izvietoti ļoti blīvi. Savukārt abās zīmējuma pusēs bloki ir vairāk atdalīti viens no otra. Uzņēmumā Falken to nodēvēja par "divkāršu attēlu", un pateicoties šādam zīmējumam izdevās panākt, lai Falken Espia EPZ riepas būtu vienlīdz funkcionālas gan uz ledus, gan sniega.

 

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

Riepas īpatnības:

  • riepai ir divu veidu protektora zīmējums, kur centrālā daļa atbild par saķeri uz apledojušiem, bet sānu lameles par saķeri uz sniegotiem ceļiem;
  • dziļi, zigzagveida kanjonformas lameles, kuri attiecībā viens pret otru ir izvietoti taisnā leņķī, nodrošina lielisku saķeri arī ļoti sarežģītos laikapstākļos;
  • sānu lameles papildus veicina braukšanas stabilitāti;
  • riepai pakāpeniski "novecojot" no protektora dziļākajiem slāņiem virsējos pakāpeniski nonāk ķīmisks savienojums, kas pasargā riepu no ultravioletā starojuma un nodrošina lielāku lokanību, pagarinot tās ekspluatācijas termiņu.
FALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZ

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv