GT RADIAL SAVERO HT PLUS 225/70 R16103T

GT RADIAL GT RADIAL SAVERO HT PLUS

SAVERO HT PLUS
Izvēlies izmēru

Vissezonas riepas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu komfortu un auto vadīšanas kontroli.

Cena: 78.00 Kur nopirkt
E
E
70
GT RADIAL

Ar GT RADIAL riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
SAVERO HT PLUS

GT RADIAL Savero HT

Īsi par īpašībām
 

GT RADIAL Savero HT GT Radial Savero HT Plus -Vissezonas riepas mazajiem kravas auto un SUVSavero HT Plus domātas pikapiem, mazajiem kravas un apvidus auto. Radītas, lai nodrošinātu vissezonas komfortu un precīzu auto vadīšanas kontroli.

Jaunais riepas dizains- divas līdzās novietotas ribas, kas ar šķērseniskiem kanāliem atdalītas atsevišķos blokos, kā arī četras dziļas garenrievas, kas ar nolūku veidotas ātrai ūdens novadīšanai no riepas kontaktvirsmas. Tas ļauj uzlabot riepas saķeres raksturojumu uz sausa ceļa seguma, kā arī būtiski paaugstināt caurgājamības radītājus uz slapja ceļa, kā arī uz nestabilām gruntīm.

 

Riepa lieliski cīnās ar akvaplanēšanu pat braucot lielā kustības ātrumā, tādējādi piešķirot braucienam pa pielijušiem un slapjiem ceļiem komfortu un stabilitāti. Galvenā GT Radial Savero HT Plus atšķirība ir riepas iekšējā konstrukcijā. Tās karkasā atrodas divi izturīgi, un, vienlaikus, elastīgi metāla slāņi, kā  arī viens neilona slānis, kas izpilda aizsargfunkciju. Pateicotieš šādai riepas karkasa uzbūvei, auto kravnesība pieaug vairākas reizes. Šāda karkasa konstrukcija novērš arī nevienmērīga nodiluma risku, kas neglābjami nozīmē arī samazinātu  kalpošanas laiku.

 

GT Radial Savero HT Plus īpašības un priekšrocības
Savero HT Īpašība Priekšrocība
Mūsdienīgs simetriskā protektora S-veida dizains Nodrošina lielisku vadāmības raksturojumu, sniedzot braucienam mierīgu un komfortablu raksturu
Četras garenrievas ūdens novadīšanai Efektīgi novērš akvaplanēšanas risku, padarot riepu, par droši ekspluatējamu stipra lietus laikā.
Rūpīgi piemeklēts riepas gumijas sastāvs Nodrošina ilgstošu riepas ekspluatāciju, kā arī būtiski uzlabo tās raksturojumus uz sausa un slapja ceļa.

Savero HT

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv