FALKEN SI743 195/80 R14106/104N

FALKEN FALKEN SI743

Riepas ar labu vilkmi un saķeri uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, kā arī lielu kravnesību vieglkravas komerctransportam.

ZiemaZiema Bez radzēm
Cena: 81.21 Kur nopirkt
F
E
74

Saņemt konsultāciju par produktu

17769
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Riepas
apraksts
Tehnoloģiskie
risinājumi
Testu
rezultāti
Foto/Video
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
SI743

FALKEN SI743


FALKEN si743

Vieglkravas ziemas riepas bargiem aukstiem ziemas apstākļiem

SI743 vieglkravas riepas izstrādātas bargiem ziemeļvalstu klimatiskajiem apstākļiem ar nolūku apvienot sevī tādus svarīgus rādītājus, kā labs vilkmes un saķeres līmenis uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem un liela kravnesība, kura nepieciešama vieglkravas komerctransportam.

SI743 neradžoto riepu protektors radīts no īpaša ziemas gumijas maisījuma ar augstu Silica komponentes saturu, kas nodrošina efektīvu darbu, kā arī vilkmes un saķeres saglabāšanos kā uz sausa un mitra ceļa seguma, tā arī uz sniega un ledus pat viszemākajās temperatūrās. Riepām raksturīgi augsti, neatkarīgi protektora bloki, kuriem piemīt labi pašattīrīšanās un vilkmes rādītāji uz sniega. Zigzag veida lameles rada daudzas griezošas šķautnes protektora blokos, lai vēl vairāk uzlabotu vilkmi un bremzēšanas rādītājus uz ledus. Riepas stingrā struktūra ar tērauda jostām garantē labāku riepas viendabīguma pakāpi, bet pastiprinātais karkass garantē drošību un ilgu kalpošanas laiku, nekaitējot vadāmībai un braukšanas kvalitātei.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


 

 
 
 
 

Falken – Nirburgringas (Nürburgring) 24 stundu sacīkstes oficiālais sponsors

ADAC 24 stundu sacīkste Cīrihē kopš 1970.gada notiek Nirburgringas trasē – Nordschleife sacīkšu trases un Grand Prix posma kombinācija ar kopējo garumu vairāk kā 25 kilometri. Maršruta garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automašīnām ar summāro vadītāju skaitu komandās vairāk kā 700 cilvēku.

Starta laukuma izmērs un vairāk kā 200 000 cienītāju piesaistošās sacīkstes, padara šīs 24 stundu sacīkstes par lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv