FALKEN LANDAIR LA/AT T110 30/9.5 R15104Q

FALKEN FALKEN LANDAIR LA/AT T110

Izvēlies izmēru

Apvidus auto riepa pilsētai, šosejai un bezceļa apstākļiem. Piemērota visefektīvākajiem un jaudīgākajiem krosoveriem un apvidus automašīnām.

Cena: 96.10 Kur nopirkt
F
E
73
FALKEN

Ar FALKEN riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
LANDAIR LA/AT T110
 

Apvidus riepas braukšanai pilsētā, pa šoseju un bezceļiem
4x4 vissezonas riepas

Falken Landair T110- tās ir 4x4 riepas, kas speciāli izstrādātas īpaši efektīviem un jaudīgiem krosoveriem un apvidus automašīnām. Riepas paredzētas izmantošanai pilsētas apstākļos, uz šosejas, kā arī uz rupja seguma ceļiem. Tās demonstrē lielisku efektivitāti sausos un slapjos laika apstākļos.

Šis modelis atšķiras ar agresīvu protektora dizainu. Riepas virspusē ir izvietoti asi grants saķeres pieši, kas nodrošina lieliskus caurgājamības rādītājus bezceļos, kā arī stabilu saķeri visos ceļa apstākļos.

Riepas ir efektīvas ne tikai izmantošanai bezceļa apstākļos, bet arī lietošanai uz piesniguša ceļa. Tās ir lieliska izvēle autovadītājiem, kuriem jābrauc vienlīdz bieži gan pa grants ceļiem, gan šosejām.

Riepu plecu zonās izvietotie bloki, uzlabo vilkmi un paaugstina automašīnas manevrējamību. Tie notur automašīnu uz ceļa sarežģītos līkumos un ļauj uzlabot starta un bremzēšanas rādītājus. Riepas gumijas maisījuma sastāvs garantē nodiluma stabilitāti un uzlabo šo riepu celtspēju.

Galvenās īpatnības

  • Vislabākā efektivitāte sausos un slapjos laika apstākļos
  • Lieliska nodilumizturība
  • Stabila vadāmība pie lieliem ātrumiem
  • Uzlabots saķeres līmenis pagriezienos un lieliska virziena noturība
  • Gluda, klusa un komfortabla gaita
  • Speciāls vissezonas gumijas sastāvs (M+S)
 
 
 
 
 

Falken – oficiālais Nirburgringas(Nürburgring) 24 stundu sacīkšu sponsors

Cīrihes ADAC rīkotās 24 stundu sacīkstes no 1970. gada notiek Nirburgringas trasē – Nordšleifes (Nordschleife) sacīkšu trases un Lielās balvas trases posmu apvienojums ar kopējo garumu 25 kilometri. Trases garums ļauj startēt vairāk nekā 200 automobiļiem un vairāk nekā 700 komandās esošajiem autovadītājiem. Starta laukuma izmērs un sacīkšu pievilcīgums, sapulcina vairāk nekā 200 000 skatītāju un padara šīs 24 stundu sacīkstes par pašu lielāko autosporta pasākumu pasaulē.

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv