PIRELLI CHRONO WINTER 225/75 R16118/116R

PIRELLI PIRELLI CHRONO WINTER

Izvēlies izmēru

Drošība pie lielas noslodzes jebkuros ziemas apstākļos. Vērstais radžojamais protektora raksts ir radīts tieši komerctransporta vadīšanai jebkuros ziemas apstākļos.

ZiemaZiema Radžojama
Cena: 138.50€ Kur nopirkt
F
C
72

Ar PIRELLI riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

LOGOS
CHRONO WINTER
Riepas Pirelli Chrono Winter
Chrono Winter protektors

Pirelli Chrono Winter ir komercautomašīnām domātas radžojamās riepas. «Chrono» sērijas riepas aizstāja pircēju vidū ļoti pieprasīto «Citynet» riepu sēriju. Chrono Winter riepas apvieno sevī vislabākos savu priekšgājēju raksturlielumus, un ir veidotas no unikālas gumijas masas, kura nodrošina nodilumizturību un lielisku saķeri uz sausa, slapja vai sniegota ceļa.

Chrono Winter Pirelli Chrono Winter sevišķi izceļas ar lielisku vadāmību un saķeri uz sniegotiem un apledojušiem ceļiem. Šīs izcilās kvalitātes tika panāktas pateicoties virzienveida protektora zīmējumam. Pat ekstremālajos ziemas apstākļos un pilnīgi piepildot automašīnu, Chrono Winter riepas saglabās savus augstos ekspluatācijas raksturlielumus. Šo riepu izraisītais trokšņa līmenis ir pazemināts, tādejādi nodrošinot augstu komforta līmeni braucot.

Pirelli Chrono Winter komplektācijai iesaka pasaules mēroga autokoncerns Iveco, kurš ražo un pārdod plašu vieglo, vidējo un kravas komercautomašīnu klāstu.

Skatīt pieejamos izmērus un cenas


Galvenie tehnoloģiskie risinājumi:

Chrono winter riepu protektors RAKSTURLIELUMI FUNKCIJAS STIPRĀS PUSES
1 - Virzienveida «bultiņu» protektora zīmējums. Ātra ūdens izspiešana un attīrīšanās no dubļiem. Paaugstināta drošība akvaplanēšanas un ziemas apstākļos.
2 - Vienlaidu centrālā riba. Paaugstināts saķeres līmenis ar ceļu un cieta protektora struktūra. Kontrole uz slideniem segumiem.
3 - Izturīgāks un kompaktāks bloku zīmējums riepas plecu zonā. Augsts pieļaujamās slodzes līmenis un ilgs derīguma termiņš. Drošība pie lielām slodzēm ziemas periodā.
  EKSPLUATĀCIJAS RAKSTURLIELUMU TABULA
Sniegs 5
Sauss un slapjš ceļš 3
Ekspluatācija jauktā režīmā 3
Ekspluatācija tikai pilsētā 5
1 - Normāli 2 - Labi 3 - Ļoti labi 4 - Teicami 5 - Lieliski

Riepas Pirelli Chrono Winter

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv