GT RADIAL ADVENTURO M/T 33/12.5 R15108Q

GT RADIAL GT RADIAL ADVENTURO M/T

ADVENTURO M/T
Izvēlies izmēru

Paaugstinātas caurgājamības riepa, kas paredzēta apvidus auto, pikapiem un bezceļu apstākļiem sagatavotiem vieglajiem auto.

allseasonVissezonas Mud Terrain
Cena: 126.20€ Kur nopirkt
F
F
72
GT RADIAL

Ar GT RADIAL riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
ADVENTURO M/T

Adventuro MT

Īsi par īpašībām
 

Adventuro MT

GT-Radial Adventuro M/T - paaugstinātas caurgājamības riepa, kas paredzēta apvidus auto, pikapiem kā arī īpaši bezceļu apstākļiem sagatavotiem vieglajiem auto. Šīs bezceļu riepas simetriskā protektora zīmējuma dizains atšķiras ar agresīvu izskatu un  nodrošina izcilu veiktspēju tikai bezceļa apstākļos. Protektora zīmējums sastāv no divām, centrālajā daļā izvietotu masīvu un augstu piramidālas formas bloku rindām, kā arī īpaši nostrādātām plecu zonām ar spēcīgiem grunts saķeres blokiem.

Piramidālās formas blokiem raksturīgas daudzas saķeres šķautnes, kas riepai nodrošina ārkārtīgi efektīgas saķeres īpašības braucot pa akmeņainām un smilšainām gruntīm. Riepai piemīt lieliskas pašattīrīšanās īpašības, ko nodrošina liels prorektora dziļums un lielas atstarpes starp visiem protektora elementiem. Tas ļauj ātri un efektīvi  aizvadīt  dubļus un netīrumus no  riepas kontaktvisrmas. Tās plecu zonas nodrošinātas ar masīviem grunts saķeres  blokiem, kas būtiski atvieglo dažādu grūti izbraucamu bezceļu posmu uzveikšanu. Liels grunts saķeršanas bloku augstums droši aizsargā riepu no sānu caurdūrumiem, uzplēsumiem un iegriezumiem. Gumijas sastāvs piemeklēts īpaši- ar nolūku ievērojot ekspluatācijas specifiku, nodrošinot riepai īpašu aizsardzību pret sagriešanu un saduršanu, kā arī būtiski palielinot dilumnoturību.

 

GT Radial Adventuro M/T riepas īpašības un priekšrocības
Īpašība Priekšrocība
Agresīvs bezceļu dizains riepas protektoram. Nodrošina lieliskas saķeres īpašības jebkuros laika apstākļos.
Daudzšķautņainu piramidālo bloku  pielietojums. Nodrošina visaugstāko efektivitāti bezceļā.
Liels intervāls starp piramidālās  formas blokiem. Izcilas pašattīrīšanās īpašības.
Optimizētas plecu zonas ar grunts saķeres blokiem un rievām. Uzlabo saķeri īpaši grūtās  situācijās, piemēram, lai pārbrauktu dziļu traktoru vai tanku ceļu.
Pastiprināta karkasa konstrukcija Riepas stiprība, kā arī tās noturība pret agresīvu iedarbību.

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv