GT RADIAL ADVENTURO A/T 265/75 R16112/109S

GT RADIAL GT RADIAL ADVENTURO A/T

ADVENTURO A/T
Izvēlies izmēru

Visu veidu ceļa segumiem paredzētā Adventuro A/T ir izstrādāta SUV klases un vieglajām kravas automašīnām, ļaujot autovadītājiem rast optimālu riepas īpašību balansu gan uz šosejas, gan arī bezceļa apstākļos. 

allseasonVissezonas All Terrain
Cena: 97.10 Kur nopirkt
F
E
72
GT RADIAL

Ar GT RADIAL riepām rūpnīcā tiek aprīkoti:

logos_03.png
ADVENTURO A/T

GT RADIAL Adventuro AT

Īsi par īpašībām
 

GT RADIAL Adventuro AT Riepas GT Radial Adventuro A/T speciāli radītas apvidus automobiļiem. Īpašs protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un vilkmi bezceļa apstākļos, kas panākts ar masīviem protektora blokiem, kas sekmē teicamu pašattīrīšanos un caurgājamību.

Universālais vissezonas protektora zīmējums ļauj šo riepu izmantot visu gadu jebkādos laika apstākļos. Trīs masīvu centrālo bloku rindas nodrošina lielisku kursa noturību uz jebkura ceļa seguma. Speciāli izvēlēts attālums starp blokiem līdz minimumam samazinājis akvaplanēšanas risku. Gumijas maisījuma speciālie komponenti nodrošina lielāku izturību pret nodilumu, kā arī palīdz gumijai saglabāt elastību pie straujām temperatūras izmaiņām.

Šīm riepām piemīt lieliska vadāmība, pirmšķirīga vilkme un paaugstināta saķere ar ceļu. Masīvi bloki, kas atrodas plecu zonā, lieliski aizsargā riepu no dažādiem ārējiem bojājumiem, kas ir neizbēgami, braucot bezceļa apstākļos, kā arī paaugstina stūrēšanas precizitāti līkumu izbraukšanas laikā. Speciāla gumijas maisījuma un īpaša protektora zīmējuma savienojums ļāvis palielināt riepas kontaktvirsmu, kā rezultātā paaugstinājusies riepas stabilitāte un vadāmība. Riepām GT Radial Adventuro A/T ir liels skaits dažāda dziļuma un formas lameļu, kas ne tikai uzlaboja saķeres rādītājus, bet arī padarīja riepas uzvedību daudz komfortablāku samazināta skaņas efekta dēļ.

GT RADIAL Adventuro AT īpašības un priekšrocības
GT RADIAL Adventuro AT Īpašība Priekšrocība
Īpaši protektora bloki ar lielu lameļu skaitu. Vislabākās ekspluatācijas īpašības bezceļa apstākļos.
Pastiprināts karkass. Nodrošina paaugstinātu izturību un ļauj riepai izturēt paaugstinātu slodzi, kas rodas riepai darbojoties bezceļa apstākļos
Speciālās piedevas gumijas sastāvam. Paaugstināta nodilumizturība, elastība, saķere un bremzēšanas rādītāji pie straujām temperatūras izmaiņām.
Dažādas formas lameles un plati zigzagveida kanāli. Lieliski novērš akvaplanēšanu.

 

- Cenas norādītas eiro ar PVN 21%.
* Preces daudzums ir ierobežots. Akcija ir spēkā norādītajā termiņā, ja prece ir noliktavā.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir informatīvs raksturs un tās var tikt mainītas jebkurā laikā bez brīdinājuma.
- Visām augstāk norādītajām cenām ir rekomendējošs raksturs mazumtirdzniecībai un tās var atšķirties atkarībā no konkrēta veikala.

http://www.pkp.lv